Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Od dawna miałem zamiar wesprzeć najważniejszą dla polskiego rynku prawdziwego piwa inicjatywę. Biorąc po uwagę ile cennych informacji dostarcza mi serwis Browar.biz żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Mam nadzieję, że wsparcie moje oraz innych użytkowników pzowoli na rozwój serwisu oraz pozyskanie kolejnych adeptów dla naszej sekty ;)
Tomolek
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 08-05-2014, 20:03
Fotka Użytkownika: rgrzech
rgrzech rgrzech is offline
Senior

Miejscowość: Biały Dunajec
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Bardzo ciemny brąz z rubinowymi refleksami, piwo jest mętne. [4.5]
Piana: Beżowa, drobna, bardzo szybko się dziurawi i redukuje co cienkiego kożuszka. Po wypiciu połowy piwa znikła całkowicie. [2.5]
Zapach: Ciemne słody plus alkohol. W tle nuty belgijskie - słodkich owoców oraz kawa. [3.5]
Smak: Przede wszystkim nuty belgijskie - estrowe. Dodatkowo lekka kwaśność i kawowy posmak. Alkohol mocno wyczuwalny, wzrasta wraz z ogrzewaniem się piwa. Przeszkadza to tym bardziej, że piwo wydaje się wodniste. [3.5]
Wysycenie: Zbyt wysokie, piwo jest zapychające. [3]
Opakowanie: Wydaje mi się, że miało być eleganckie a wyszło biednie. Kiepskie kolory i beznadziejny papier. [3]
Uwagi: Belgijskie nuty są wyczuwalne, jednak mi przeszkadzała zbytnia alkoholowość, przegazowanie i wodnistość. Warka do 06.02.2015.

Moja ocena: [3.4]
Odpowiedz cytując