Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Tak w skrócie to dzięki temu forum dowiedziałem się, jak powstaje piwo. Wszedłem kiedyś przez przypadek, aby dowiedzieć się, gdzie mogę znaleźć w okolicy Portera Żywieckiego w butelkach 0,5L. Stopniowo, czytając oceny różnych piw, zacząłem szukać nowych smaków. Pomagał mi w tym dział "Sklepy z piwem". W końcu, czytając zachwyty użytkowników nad piwem własnoręcznie uwarzonym, postanowiłem sam zacząć produkcję tego napoju.
Najtron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 08-05-2014, 20:03
Fotka Użytkownika: rgrzech
rgrzech rgrzech is offline
Senior

Miejscowość: Biały Dunajec
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Bardzo ciemny brąz z rubinowymi refleksami, piwo jest mętne. [4.5]
Piana: Beżowa, drobna, bardzo szybko się dziurawi i redukuje co cienkiego kożuszka. Po wypiciu połowy piwa znikła całkowicie. [2.5]
Zapach: Ciemne słody plus alkohol. W tle nuty belgijskie - słodkich owoców oraz kawa. [3.5]
Smak: Przede wszystkim nuty belgijskie - estrowe. Dodatkowo lekka kwaśność i kawowy posmak. Alkohol mocno wyczuwalny, wzrasta wraz z ogrzewaniem się piwa. Przeszkadza to tym bardziej, że piwo wydaje się wodniste. [3.5]
Wysycenie: Zbyt wysokie, piwo jest zapychające. [3]
Opakowanie: Wydaje mi się, że miało być eleganckie a wyszło biednie. Kiepskie kolory i beznadziejny papier. [3]
Uwagi: Belgijskie nuty są wyczuwalne, jednak mi przeszkadzała zbytnia alkoholowość, przegazowanie i wodnistość. Warka do 06.02.2015.

Moja ocena: [3.4]
Odpowiedz cytując