Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary rzemieślnicze w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #91
    Ooo... Trzeci. Zastanawiam się, kiedy te dynamika się skończy.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19166

      #92
      Jest boom to i jest dynamika, zapał... a życie sobie. Pożyjemy zobaczymy...

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #93
        Tu i ówdzie pisze się i mówi, że Podgórz już wystartował. Może by dodać do spisu browarów i mapy?

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #94
          Ostatnio wiele browarów zanim de facto ruszy tzn ich piwo pojawi się w sprzedaży czy to sklepowej czy w knajpach robi, oczywiście dla reklamy, szum w sieciach społecznościowych czy lokalnych mediach np pisząc o pracach finalnych w budowie browaru, pokazując foty jakichś pierwszych testowych warek które nie idą jeszcze do sprzedaży, żali się lub chwali postępem lub brakiem postępu w biurokratycznych procedurach, pokazuje zdjęcia dokumentujące rozruch co powoduje że mogą już być uważane za czynne mimo że w praktyce jeszcze nie są bo np brakuje jeszcze tej 'kropki nad i" i realnie do momentu gdy pierwsze piwo pojawia się na rynku mijają miesiące albo i ponad rok. Oczywiście tutaj generalizuję.
          Ja więc nie śpieszyłbym się tak i zgłaszał dany browar dopiero gdy ktoś z nas udowodni że dane piwo już pojawiło się na rynku.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • yoda79
            Senior
            • 01-2013
            • 861

            #95
            A Podgórz na FDP nie będzie czasami swoich piw wystawiał?

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4312

              #96
              Podobno tak.

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                #97
                Potwierdzam browar Podgórz był na FDP.

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #98
                  Zgodnie z zapowiedzią Podgórz wystartował na WFDP i jest 101 czynnym browarem.
                  Kwestią jest którego dnia się pojawił? W piątek, sobotę, czy dopiero niedzielę? Ja skonsumowałem dopiero w niedzielę, na spokojnie.
                  Last edited by Pendragon; 13-05-2014, 09:22.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Prusak
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 4312

                    #99
                    No to teraz już pójdzie z góry... Obstawiam 115 - 120 na koniec tego roku.

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zgodnie z zapowiedzią Podgórz wystartował na WFDP i jest 101 czynnym browarem.
                      Kwestią jest którego dnia się pojawił? W piątek, sobotę, czy dopiero niedzielę? Ja skonsumowałem dopiero w niedzielę, na spokojnie.
                      Ja obstawiam sobotę, w piątek mnie nie było .
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • aardvark
                        Member
                        • 06-2009
                        • 89

                        Podgórz był już w piątek.

                        Comment

                        • Glingorth
                          Senior
                          • 04-2014
                          • 283

                          W sobotę też był Podgórz, ale gdzieś tak do około 19-20stej, potem zniknął.

                          Comment

                          • klisz
                            Junior
                            • 11-2010
                            • 4

                            Gzub ma już piwo w butelkach. Premiera w czasie II Festiwalu piw rzemieślniczych.
                            Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

                            Comment

                            • yoda79
                              Senior
                              • 01-2013
                              • 861

                              Czekam na tego saisona, może być coś ciekawego

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika klisz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Gzub ma już piwo w butelkach. Premiera w czasie II Festiwalu piw rzemieślniczych.
                                https://www.facebook.com/pages/Gzub/...age_fan_invite
                                Jak na razie Gzub nie ma nic wspólnego z tym tematem. Kontraktowiec i tyle.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎