Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kalendarz imprez - zgłoszenia, pomysły i komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • duvel88
    Senior
    • 12-2012
    • 134

    Widziałeś na giełdzie w Sosnowcu kolekcjonerów z Trójmiasta? Moim skromnym zdaniem Gdańsk nie jest konkurencją dla w sumie nowej giełdy na południu.

    Comment

    • yoreck
      Senior
      • 04-2004
      • 526

      po co patrzeć w kalendarzpewnie za kilka dni znowu okaże się ,że jak w ubiegłym roku ,tak i w tym giełda cieszyńska wetnie się w termin giełdy lubelskiej.

      Comment

      • Jacek_C
        Senior
        • 12-2008
        • 102

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika duvel88 Wyświetlenie odpowiedzi
        Widziałeś na giełdzie w Sosnowcu kolekcjonerów z Trójmiasta? Moim skromnym zdaniem Gdańsk nie jest konkurencją dla w sumie nowej giełdy na południu.
        Argument bez sensu, jeśli by tak patrzeć to na giełdzie w Sosnowcu są tylko kolekcjonerzy z Katowic, Dąbrowy Górniczej i Sosnowca, a w Gdańsku są tylko kolekcjonerzy z Trójmiasta ? A co jeśli ktoś ma taką samą drogę do Sosnowca i Gdańska i może chciałby odwiedzić obydwie giełdy ? Musi wybierać, a po to chyba jest kalendarz giełd aby można było sobie popatrzeć i przy planowaniu terminu giełdy wybrać taki termin, który nie został już wybrany przez inne miasto. Oczywiście może być tak, że nie będzie nikogo takiego kto by chciał być na obydwu giełdach, ale chyba jest wystarczająco dużo wolnych terminów aby wybrać niekolidujące ze sobą.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Ja tylko przekazałem świeżą informację. Nie jestem organizatorem. Zakładam, że ci znają terminy giełd i wybrali termin w pełni świadomi.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Terminy giełd uzależnione są od różnych czynników, nie zawsze organizatorzy mają pełny wpływ na termin i tym samym korelację z innymi tego typu imprezami. Wbrew temu co kiedyś ktoś pisał, iż pozostaną duże giełdy a małe stracą na znaczeniu i znikną, powstają nowe. Z roku na rok się rozwijają, albo skupiają dość dużą grupę lokalnych kolekcjonerów. Takich sytuacji się nie uniknie. Zresztą przykład tegoroczny, gdzie dwie bardzo duże imprezy odbyły się w tym samym terminie: Praga i Żywiec, świadczy o tym, że zawsze trzeba będzie wybierać. W przypadku Gdańska i Sosnowca nie sądzę, by miało to aż takie znaczenie. Ilu jest takich hardcorowców, którzy pojawiają się na każdej giełdzie w Polsce? Zresztą gdyby była tydzień później coś by to zmieniło?

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              2014.09.20 - II Giełda Birofiliów, Gdańsk, Browar Piwna
              Dzisiaj ustalono datę, szczegółów brak.
              Start zapewne jak w roku poprzednim, czyli zdaje się o 10.
              Jednak od 9 (do 13).

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Tak i znów trzeba będzie wybierać...
                Last edited by e-prezes; 02-08-2014, 09:52. Powód: linkowanie

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  Natrafiłem na informację, że w Piwotece łódzkiej 30 sierpnia odbędzie się II Giełda Birofiliów. To prawda?

                  Comment

                  • adi_999
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 425

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Natrafiłem na informację, że w Piwotece łódzkiej 30 sierpnia odbędzie się II Giełda Birofiliów. To prawda?

                    prawda .
                    mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      Międzynarodowy Dzień Stoutu 2014

                      Do tegorocznej edycji zostało raptem 2 miesiące, a w sklepach internetowych można uświadczyć zaledwie 6 polskich stoutów + jeden kolaboracyjny. Szkoda, że nie wszystkie w jednym sklepie. Jest taka bryndza na polskiej scenie piwowarskiej czy w butelki już się nie leje piwa czy jeszcze za wcześnie?

                      Comment

                      • gwzd
                        Senior
                        • 01-2012
                        • 622

                        Myślę, że za wcześnie. W wakacje ciemne piwo sprzedaje się słabo, więc pewnie na jesieni browary powrócą na poważniej do stoutów.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gwzd Wyświetlenie odpowiedzi
                          W wakacje ciemne piwo sprzedaje się słabo (...)
                          A dlaczego? Oczywiście nie mam namyśli portera bałtyckiego/RIS-a.
                          Last edited by e-prezes; 01-09-2014, 14:59.

                          Comment

                          • Dariobeer
                            Senior
                            • 03-2008
                            • 213

                            Czy coś wiadomo więcej na temat giełdy birofilistyki w Poznaniu (15.10)? Narazie jest tylko data podana.
                            Last edited by Dariobeer; 06-10-2014, 18:32.
                            www.birofilistyka.jimdo.com

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              To jest impreza w listopadzie a nie w październiku ale ja nic więcej nie wiem.

                              BTW, odbyła się jesienna edycja Lubińskiego Festiwalu Piwa czy nie? Na stronie WWW nic nie ma poza propozycja zgłoszeń, a na FB jest tylko skromnie i nie na temat. Był on czy nie?

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                To jest impreza w listopadzie a nie w październiku ale ja nic więcej nie wiem.

                                BTW, odbyła się jesienna edycja Lubińskiego Festiwalu Piwa czy nie? Na stronie WWW nic nie ma poza propozycja zgłoszeń, a na FB jest tylko skromnie i nie na temat. Był on czy nie?
                                Nie byłem na imprezie więc się nie odbyła .
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎