Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Od dawna miałem zamiar wesprzeć najważniejszą dla polskiego rynku prawdziwego piwa inicjatywę. Biorąc po uwagę ile cennych informacji dostarcza mi serwis Browar.biz żałuję, że nie zrobiłem tego wcześniej. Mam nadzieję, że wsparcie moje oraz innych użytkowników pzowoli na rozwój serwisu oraz pozyskanie kolejnych adeptów dla naszej sekty ;)
Tomolek
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 07-11-2014, 08:26
Fotka Użytkownika: docent
docent docent is offline
Senior

Miejscowość: wawa natolin
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Złote, zmętnienie średnie. [5]
Piana: Drobna, obfita. Redukuje się do cienkiej warstwy ale łatwo ją wzbudzić do pokaźniejszej formy. [4]
Zapach: Intensywny, jest saisonowa przyprawowość wymieszana ze słodkimi nutami. Szkoda że przyprawy są typu goździkowo-imbirowego niż pieprzowego. Z czasem ujawniają się i owoce. Złożony, całkiem przyjemny. [4.5]
Smak: Nie patrzyłem na parametry przed spróbowaniem tego piwa i zaskoczyła mnie stosunkowo silna słodycz. Z jednej strony przy 15° Blg można spodziewać się solidnej słodowej podstawy, która tu jest obecna ale trochę brakuje mi wyrazistej pikantnej przyprawowości, która obecna jest tylko na finiszu. Słowem, przydałoby się mocniejsze odfermentowanie. [4]
Wysycenie: Średniowysokie. [4.5]
Opakowanie: Proste pod względem stylistyki i kolorystyki. Ale patent z numeracją ciekawy. [4]
Uwagi: Brawo za wprowadzenie nowej linii piw, wiele sobie po niej obiecuję i mam nadzieję, że kolejna warka będzie jeszcze lepsza.

Moja ocena: [4.25]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg saisbiz.jpg (39,5 KB, liczba wyświetleń: 626 )
Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

docent edytował/a post 07-11-2014 o godz. 08:27.
Odpowiedz cytując