Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile różnych browarów odwiedziłeś do tej pory ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    #61
    A czy można zaliczyć browary w których pocałowało się klamkę u drzwi? Czy tylko takie gdzie się za próg przelazło? Chodzi mi oczywiście o te czynne
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10836

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika solfernus Wyświetlenie odpowiedzi
      A czy można zaliczyć browary w których pocałowało się klamkę u drzwi? (...)
      Jeżeli chodzi o mnie, wliczam wyłącznie takie, które widziałem od środka.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #63
        Ooo no to nieżle.
        Dla mnie taki gdzie sie podbiło pod drzwi a dokładnie bramę to też obiekt zaliczony. Do tego zawsze dochodzi fotodokumentacja możliwie z bliska jak i kadr z szerszego ujęcia. Nie zawsze jest możliwość wjazdu bo nie zawsze można być o właściwej porze.
        Licząc więc po mojemu pewnie miałbyś lepszą liczbę bo pewnie nieraz skończyło się i u ciebie na niezdobyciu celu.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
          Imponujące liczby, że też Wam się chce
          Na tym właśnie polega hobby, pasja
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • solfernus
            Senior
            • 08-2004
            • 1025

            #65
            Ciebie, w takim tempie jak jak ja odwiedzam browary, prześcigną bym za jakieś 120 lat.
            I to tylko wówczas jak przestał bym zbierać podstawki
            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla mnie taki gdzie sie podbiło pod drzwi a dokładnie bramę to też obiekt zaliczony. Do tego zawsze dochodzi fotodokumentacja możliwie z bliska jak i kadr z szerszego ujęcia.
              Liczę tak samo jak Cooper

              To ja ze swoimi 281 browarami (o ile dobrze podsumowałem) to przy Marcinie jestem pikuś

              U mnie jednak browary w podróży są przy okazji, a nie celem. Najpierw zamki, inne ciekawe miejsca, a jak jest coś w pobliżu to wtedy się zajedzie
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10836

                #67
                Panowie ale ja wcale z nikim się nie ścigam. Ot, dla mnie to po prostu przyjemność odwiedzić kolejny, piękny browar.
                Ps. Od czasu do czasu, na swoich trasach również odwiedzam zamki i inne turystyczne atrakcje.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • piotrpk
                  Member
                  • 06-2012
                  • 67

                  #68
                  abernacka (czy może lepiej Marcin ?), a masz w planach może browar Orkney w Szkocji?

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10836

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrpk Wyświetlenie odpowiedzi
                    abernacka (czy może lepiej Marcin ?), a masz w planach może browar Orkney w Szkocji?
                    Czy mam? Tak się składa, że obecnie planuję czerwcowy właśnie na daleką Szkocję oraz na Orkady i Szetlandię.
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • piotrpk
                      Member
                      • 06-2012
                      • 67

                      #70
                      Piękna sprawa, już od dłuższego czasu myślę o Szkocji, ale jak zwykle coś wypada. To przynajmniej poczytam u Ciebie na blogu. Zmierzyłem się w piątek z legendą Orkeny Dark Island (kupione w niemieckiej wiosce 72 tys osób, a w Polsce niedostępne ...) i naprawdę to jest dla mnie teraz must see. Jest wersja leżakowana w beczce po Dalmore przez 3 miesiące ... Zazdroszczę w pozytywnym sensie.

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10836

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrpk Wyświetlenie odpowiedzi
                        Piękna sprawa, już od dłuższego czasu myślę o Szkocji, ale jak zwykle coś wypada.(...)
                        Nie warto odkładać swoich marzeń na później. Szkocja jest przepiękna. Oferuje nie tylko dobre piwo, ale również smaczną kuchnię, zachwycające krajobrazy i zabytki. Po za tym, wbrew pozorom jest znośna cenowo.

                        Ps. Relacje z browarów masz jak w banku.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          #72
                          To może i ja się wpiszę. Na dzień dzisiejszy odwiedziłem 77 browarów, z czego:
                          Polska: 35
                          Czechy: 25
                          Niemcy: 11
                          Słowacja: 3
                          Irlandia: 3

                          Do najlepszych mi daleko, ale systematycznie powiększam tą liczbę i nie planuję przestać, piwna turystyka to świetna sprawa

                          Comment

                          • kwiki
                            Junior
                            • 10-2004
                            • 7

                            #73
                            żadnego

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #74
                              Mnie również daleko do czołówki - 36 plus 2 już zamknięte.

                              Comment

                              • abernacka
                                Senior
                                • 12-2003
                                • 10836

                                #75
                                Rok się kończy a to oznacza, że czas podsumować mój podróżniczy 2014 rok.

                                Odwiedziłem łącznie 114 browary (spadek w porównaniu z rokiem 2014), w ośmiu krajach.

                                Odwiedziłem 6 browarów na Litwie, 19 browarów w Polsce, 44 browary w Niemczech, 4 browary w Hiszpanii, 3 browary w Szwajcarii, 1 browar w Czechach, 1 browar we Francji oraz 36 browarów w Wielkiej Brytanii.

                                W ogólnym rozrachunku daje to sumę 897 browarów.
                                Last edited by abernacka; 26-12-2015, 16:01.
                                Piwna turystyka według abernackiego

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎