Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2015.03.28 - Białoruś, Mińsk - VIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LenDo
    Senior
    • 09-2006
    • 395

    2015.03.28 - Białoruś, Mińsk - VIII Międzynarodowa Giełda Birofiliów

    Giełda w Mińsku ma być 28.03.2015. Tak przynajmniej jest napisane na stronie organizatora.
    "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Podano na razie datę i sponsora, a reszta informacji pod koniec stycznia. Jak co roku dzień przed giełdą zaplanowano zwiedzanie (zapewne Krynicy, choć pewnie nie tylko).

    Link do strony organizatora oraz do profilu FB.
    Last edited by e-prezes; 09-01-2015, 08:54. Powód: aktualizacja

    Comment

    • LenDo
      Senior
      • 09-2006
      • 395

      #3
      Если кто помнит, чуть более полугода назад в Логойске, что под Минском, прошел очередной съезд коллекционеров. Оперативности моего отчета может позавидовать разве что скорость мысли в понедельник утром. Все сознательные граждане за это время уже успели сменить цвет кожи с "бледной поганки" на "варен


      W podsumowaniu giełdy '14 w ostatnim zdaniu na dole masz wymienioną datę 28.03.
      "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10836

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Podano na razie datę i sponsora, a reszta informacji pod koniec stycznia. Jak co roku dzień przed giełdą zaplanowano zwiedzanie (zapewne Krynicy, choć pewnie nie tylko).

        Link do strony organizatora oraz do profilu FB.
        Czy istnieje możliwość pozyskania zaproszenia (do wizy) od organizatora?
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Powiem tak jak jest u nas... Ja zrobiłem zaproszenie prywatne (~10$) i przy składaniu wniosku dowiedziałem się, że nie jest potrzebne do jednorazowej wizy. Przy wyjeździe drugi raz, już na giełdę mieliśmy zaproszenie na firmowym papierze od organizatora i okazało się, że do grupowej wizy potrzebne jest takie wg. sformalizowanego wzoru dostępnego na stronie WWW konsulatu. Myślę, że nie będzie z tym problemu, tylko upewnij się czy jest potrzebne i jakie.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10836

            #6
            Dzięki. Decyzję wyjazdu muszę podjąć do niedzieli ze względu na tanie loty do Mińska ale nie wiem, czy dowiem się wszystkiego w konsulacie do piątku.
            Last edited by abernacka; 14-01-2015, 20:01.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              BTW, ja się wybieram. Lokum już klepnięte, ale skład się wykruszył.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                czy ktoś z Warszawy jedzie?
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #9
                  Pytałem kilka osób na giełdzie w Warszawie. A może z nami pojedziesz? No chyba, że autem jedziesz!?

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #10
                    Wiadomo już, że giełda odbędzie się w samym Mińsku. To dużo ułatwia.

                    W skrócie to wygląda tak:
                    Organizator: Пивные Волаты
                    Miejsce: Resturacja "Blackberry", Bersona 3, Minsk
                    Godziny działania: 8:30 - 16:00

                    Dla uczestników stolik i piwo z browaru Krynica oraz gadżety organizatora i browaru. W programie konkursy i piwna atmosfera.
                    Do 12 marca rejestracja uczestników chętnych skorzystać z noclegu organizowanego przez Volaty w hotelu RIPO w Mińsku.

                    Dodatkowo:
                    27 marca 10:00 - 12:00 wycieczka do browaru Krynica (gratis)
                    27 marca 10:00 - 20:00 turystyczna wycieczka do Mogilewa z odwiedzinami brewpubu Нагорный Посад (400 tys BYR, tj. ok 95 zł)
                    28 marca 18:00 - 22:00 afterparty - pub "Beerzha", Tolstogo 10.

                    I garść danych kontaktowych:

                    e-mail: shikh@tut.by
                    phone: +375-29-7587910
                    skype: spin.s

                    Rejestracja wymagana a formularz dostępny tutaj.
                    Lista uczestników widoczna tutaj (aktualizowana na bieżąco).
                    Last edited by e-prezes; 24-02-2015, 10:56. Powód: aktualizacja

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #11
                      Garść informacji ode mnie, gdyby ktoś się wybierał.

                      Z Terespola odjazdy pociągów do Brześcia:

                      odjazd 11:25 na miejscu 13:43
                      odjazd 15:30 na miejscu 17:48 koszt wszystkich ~13,5 zł
                      odjazd 21:59 na miejscu 00:18

                      Koszt biletów na autobus, tramwaj, trolejbus w Mińsku to ~1,2 zł i autobus ekspresowy ~1,7 zł. Żeton na metro ~1,2 zł. Zakup w kioskach lub u kierowcy.

                      Koszt piwa w brewpubach 8-10 zł, w modnych lokalach z piwami importowanymi (niemcy, belgia, anglia) 12-14,5 zł, ale lokalne piwa często dostępne w cenie ~5 zł.
                      Jedzenie jest drogie, zwłaszcza mięsne. W restauracjach jednodaniowy obiad to często 40-50 zł. Burgery 18-30 zł, pizza 18-24 zł za małą lub calcone. Choć w Brześciu można dostać na ulicy czeburieki za 4-5 zł (w Mińsku już 8-9 zł).

                      Brześć - Terespol:

                      odjazd 9:01 na miejscu 7:19
                      odjazd 15:10 na miejscu 13:28 koszt wszystkich ~13,5 zł
                      odjazd 19:32 na miejscu 17:50


                      Koszt ~200 zł + koszt wizy (50 lub 110 zł) i ew. 60-70 zł nocleg. Przy sprzyjających okolicznościach da się realnie zamknąć w 300 zł.

                      [edyta]
                      Jeśli pozostajemy w Mińsku to można by odwiedzić browar Druzja, Arbat, Bierbank, ew. Taler/People's i jakąś knajpkę z ciekawym piwem.
                      Last edited by e-prezes; 04-04-2015, 15:09. Powód: korekta

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        #12
                        Szukamy wciąż chętnych na wyjazd grupowy, ale gdyby ktoś chciał się dołączyć indywidualnie proszę o kontakt.

                        Comment

                        • karkan
                          Junior
                          • 08-2013
                          • 5

                          #13
                          Witaj,
                          JA byłbym wstępnie chętny.
                          Muszę sprawdzić do kiedy mam wizę miałem roczną wyrabianą w okolicach lutego 2014 i chyba później przedłużaną. Na bank mam miejscówkę na Zasławskiej ulicy blisko Nemiga więc moglibyśmy tam przenocować Są tam 3 pokoje więc nocleg free dla 6 osób

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #14
                            Dostałem informację od Dzianisa Buyevicza, że możemy zwiedzać browar Druzja. Prosi tylko o listę osób i termin.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #15
                              Zauktualizowałem miejsce giełdy i spotkania pogiełdowego w poście 10.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎