Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary w Polsce - stan obecny i perspektywy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
    Bardzo konkretnie i z jajami zadane pytanie na FB a i odpowiedź o dziwo wygląda na wyraźną i bez ściemniania. W dodatku jeszcze pozytywna a przynajmniej na moment obecny. Mam nadzieje że właściciel 20 razy jeszcze pomysli zanim narobi jakis nieodwracalnych szkód w Czarnkowie. Liczę jeszcze na jego rozsądek.
    Last edited by Cooper; 03-03-2015, 22:15. Powód: bo nawalili mi tu postów w międzyczasie jak muchy na obraz i musze dać odniesienie
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie pytałem, nie potrzebowałem.
      Widzisz, bo jest to istotne także z punktu widzenia czy dany browar działa (w sensie prawnym) czy tylko ma sprzęt.

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4305

        #18
        Nie potraktuj tego jako złośliwostki: dlaczego zatem nie widzimy do tej pory Twojej oceny/komentrza do któregoś z piw ze Słodowego Dworu?

        Nie spierajmy się o słowa, mogę wycofać się akurat z tego określenia ("pokątnie"). Pytanie, czy prowadzą normalną, legalną sprzedaż.

        Comment

        • abernacka
          Senior
          • 12-2003
          • 10836

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Widzisz, bo jest to istotne także z punktu widzenia czy dany browar działa (w sensie prawnym) czy tylko ma sprzęt.
          Ech, ma nie tylko sprzęt, ale również własne piwo (czy to na prawdę jest tak trudne do zrozumienia?).
          Piwna turystyka według abernackiego

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10836

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie potraktuj tego jako złośliwostki: dlaczego zatem nie widzimy do tej pory Twojej oceny/komentrza do któregoś z piw ze Słodowego Dworu?
            .
            Ależ jest. Krótką ocenę milk stouta znajdziesz na mojej stronie.
            Last edited by abernacka; 03-03-2015, 22:17.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4305

              #21
              Pytałem o oceny i komentarze na browar.biz
              W końcu to na tym forum postuluję wprowadzenie porządku w kwestii czynnych/nieczynnych browarów i na tym forum o tym sobie teraz gawędzimy.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                Ech, ma nie tylko sprzęt, ale również własne piwo (czy to na prawdę jest tak trudne do zrozumienia?).
                Mieć sprzęt, warzyć piwo a móc dystrybuować je to dość odmienne kwestie i wiesz o czym mówię. Skoro piwo nie pojawiło się jeszcze w hurtowniach czy tapach to znaczy, że nie jest jeszcze gotowe, albo browar nie jest jeszcze gotowy je sprzedawać.

                Comment

                • Prusak
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 4305

                  #23
                  Ba, gdyby Słodowy Dwór miał przynajmniej na miejscu sklep bądź wyszynk....

                  Comment

                  • bzium1986
                    Member
                    • 06-2009
                    • 86

                    #24
                    Browar Nowy w Szczecinie chyba rozpoczął działalność.
                    Przynajmniej dwa tygodnie temu udało mi się zakupić butelkę specyfiku od nich (tak, z paragonem, gdyby ktoś się pytał). Ba, jeszcze przed Sylwestrem o mało co nie zakupiłbym piwa od nich, ale akurat się skończyło

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...)
                      Ząś jeśli chodzi o Kamionkę i Jamrozową Polanę - nie widzę na forum żadnego echa. Ani ocen konkretnych piw, ani nazw. Nie wiadomo, co produkuje Kamionka, a co Czarnków.
                      Co do Kamionki, to dostałam jakiś czas temu od nich zdjęcia tanków z włączonymi lampkami (na dowód, że warzą). A ze względu, że nie wiadomo co, gdzie, a etykiety Konstancina z adresem z Konstancina, w dodatku piwa takie sobie, to odmówiłam im obecności na Festiwalu Dobrego Piwa w tym roku (taki tam offtop).
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #26
                        Czekamy na wieści komu jeszcze odmówiłaś

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4305

                          #27
                          Hm, to już o krok od definitywnego wyjaśnienia sprawy Kamionki choć jeszcze nie mamy stuprocentowej pewności. Jeśli mają taki browar, to dlaczego "wstydzą się" umieszczenia informacji na etykiecie? Dziwne zwyczaje.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #28
                            Mylisz się. Chwalą się. Wystarczy obejrzeć etykiety w dziale kolekcjonerskim.
                            Kłopot polega na czym innym - chwalą się także browarem w Konstancinie, więc nikt im już nie wierzy

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              #29
                              Wczoraj odpisali, że półlitrowe mogą być i z Kamionki i z Czarnkowa.
                              Wydaje mi się, że może to być wymówka na to, co drukują na kontrach.
                              Póki ktoś nie zobaczy na własne oczy butelkowania do butelek 0,5 w Czarnkowie, to jestem sceptyczny.
                              Trzeba jednak uwierzyć i śledzić ich kontry, no bo co innego pozostaje?
                              Last edited by Pendragon; 04-03-2015, 13:54.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                #30
                                Brofaktura się "rozrasta". Przybędzie 7 nowych tanków, co pozwoli im zwiększyć dwukrotnie wydajność.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎