Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kalendarz imprez - zgłoszenia, pomysły i komentarze

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Tfu, tfu... nie myślałem, że piwne dinozaury b.biz maja tak wyrafinowany gust

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Na razie poprawiłem powyższe, w tym Warszawski Festiwal Piwa na 24-26 kwietnia.
      Ty może tak, ale organizatorzy chyba niekoniecznie... Robi się lekki, hm, bałagan... . Więc kiedy w końcu?

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        Organizatorzy mieli problem ze zmianą terminu imprezy na FB. Nie wiem czym się to zakończyło, ale generalnie jest zmieniony termin i miejsce.
        Last edited by e-prezes; 16-02-2015, 11:18.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          Na www też mieli problem, albo przeoczyli.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            Dodałem BrowarFEST (22-24 maja) anonsowany wczoraj przez Kopyra w newsach.
            Last edited by e-prezes; 18-02-2015, 09:37.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              Przełom kwietnia i maja będzie dla polskiego kraftu bardzo ciężki od 24 kwietnia do 10 maja 4 festiwale w Polsce i 1 zagraniczny (Copenhagen Beer Celebrate).

              Tychy dodane na listę.
              Last edited by e-prezes; 25-02-2015, 08:47.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Dzięki hemanowi dodałem III edycję annopolskiego festiwalu, który w tym roku przyjął nazwę Craft Beer Camp.
                Last edited by e-prezes; 27-02-2015, 16:28.

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9729

                  Można już zamawiać zestaw festiwalowy na WFP .

                  Comment

                  • anteks
                    maruda
                    • 08-2003
                    • 10737

                    Festiwal Piwa w Szreniawie zmienił termin 26.04.15
                    KULINARNA MAJÓWKA W UZARZEWIE „DZICZYZNA. LEŚNE SPECJAŁY” Wydarzenie „DZICZYZNA. LEŚNE SPECJAŁY” ma za zadanie zachęcić uczestników do wprowadzenia do własnej kuchni tego rodzaju mięsa. Podczas trwania imprezy będzie okazja nie tylko dowiedzieć się jakie występują rodzaje dziczyzny, gdzie ją pozyskać, ale również jej posmakować. Dawniej dziczyzna była jednym z podstawowych produktów na szlacheckich stołach i…
                    Mniej książków więcej piwa

                    Comment

                    • rose61
                      Junior
                      • 03-2015
                      • 1

                      Poznań, IX Zimowa Giełda Birofilistyczna

                      Giełda będzie imprezą towarzyszącą podczas 3 dniowych Poznańskich Targów Piwnych - więcej informacji o targach....
                      :*RosE*:

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        Ciekawe tylko jak zakrzywicie czasoprzestrzeń.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • brogro
                          Senior
                          • 08-2005
                          • 112

                          brogro

                          Mała zmiana- 9 Konkurs Piwowarów Domowych " Piwo w stylu Grodziskim "

                          Comment

                          • brogro
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 112

                            Mała zmiana w nazwie 9 Konkurs Piwowarów Domowych "Piwo w stylu Grodziskim "

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                              ... w tym roku przyjął nazwę Craft Beer Camp.
                              Podoba mi się. Co prawda tam ratusz chowają na noc do stodoły, żeby go kozy nie zjadły, ale nazwę festiwalu już mają światową.

                              Comment

                              • Pancernik
                                Senior
                                • 09-2005
                                • 9729

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Można już zamawiać zestaw festiwalowy na WFP .
                                O, w mordę...
                                Chciałem dobrze...
                                Chciałem se taki zestawik zamówić z karnetem.
                                Wszedłem na stronę, przebrnąłem przez instrukcję obsługi... i osłabłem.
                                Odnoszę wrażenie, że procedura wizowa do USA to gra w pici-polo na małe bramki... .


                                Ale...
                                Nie mówię NIE.
                                Może kiedyś podejmę wyzwanie.
                                Na razie wolę napić się piwa .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎