Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bojkot Koreba i Ediego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    Próbowałem nieco ponad tydzień temu w Częstochowie na jakimś festynie (gdzież by indziej?) i zdecydowanie odradzam.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • ender140
      Senior
      • 11-2010
      • 107

      Kiedyś kupiłem Koreb Łaskie (jakieś 4 lata temu) i było naprawdę bardzo dobre. Z wielkimi obawami kupiłem dzisiaj i straszny kwas, przez co niewypijalne. Data 20.12.2013, więc nie ma mowy o niczym innym, jak o sp.... przez browar. Nigdy więcej nie kupię. Nie będę płacił ponad 4 zł za piwną ruletkę.

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        Jeśli jesteś na FB, to możesz jeszcze wyrazić tam im podziękowania. Co prawd to to tylko profil hurtowni, ale udającej sam browar, więc można im nawrzucać

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • pawel1001
          Junior
          • 06-2004
          • 19

          Taaaaaaak, skusiłem się na mętne niefiltrowane z Ediego, taaaaaak, wyglądało w butelce jak żur, niestety nie smakowało jak żur !


          Ale masakra

          Zlew prawie wypaliło !!

          Comment

          • tom38
            Member
            • 11-2008
            • 70

            Zlew prawie wypaliło
            dobre swierdzenie
            FIODOR-PIWO moje jedyne paliwo

            Comment

            • Dukat_WSI
              Senior
              • 03-2015
              • 781

              EDI na serio swoje produkty sprzedają jedynie we własnej siedzibie, na festynach i targach?

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4305

                Na serio.

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10737

                  Inne browary na festynach, targach walą piwo po 10-12zł a Edi po 5-6zł. Można?
                  Last edited by anteks; 25-04-2015, 22:43.
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • gebruiker
                    Senior
                    • 01-2014
                    • 187

                    Można. Tylko że produktów Ediego nie wziałbym nawet za darmo, także 5 zł za Ediego to też sporo, toż to prawie jedno dobre piwo rzemieślnicze, a na festynach, gdybym bywał, piłbym raczej jakieś świeże ekologiczne soki, a nie ohydne piwa.
                    Last edited by gebruiker; 26-04-2015, 03:11.

                    Comment

                    • AndrewZG
                      Senior
                      • 08-2009
                      • 261

                      Pamiętam, że dobre kilka lat temu Edi miał jakąś knajpę patronacką we Wschowie - ktoś wie czy to jeszcze aktualny temat?
                      Inna sprawa - w zeszłym roku Edi uratował mi dzionek na festynie w Siedlcu - gdyby nie on (i jego nawet całkiem całkiem jasne) musiałbym obejść się smakiem, albo męczyć lechotyskożubrem.

                      Comment

                      • Petitpierre
                        Senior
                        • 01-2014
                        • 2560

                        Edi'ego nigdy nie piłem, za to do Koreba nie mam uprzedzeń i ilekroć było ich piwo dostępne na targach, etc, to było ok, i w cenie normalnej.
                        Mały porterek-przyjaciel nerek

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
                          Inna sprawa - w zeszłym roku Edi uratował mi dzionek na festynie w Siedlcu - gdyby nie on (i jego nawet całkiem całkiem jasne) musiałbym obejść się smakiem, albo męczyć lechotyskożubrem.
                          Wolałeś pić EDIego niż koncernówy? To może faktycznie na jakąś nadzwyczajną warkę trafiłeś

                          Comment

                          • Prusak
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 4305

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pamiętam, że dobre kilka lat temu Edi miał jakąś knajpę patronacką we Wschowie - ktoś wie czy to jeszcze aktualny temat?
                            Inna sprawa - w zeszłym roku Edi uratował mi dzionek na festynie w Siedlcu - gdyby nie on (i jego nawet całkiem całkiem jasne) musiałbym obejść się smakiem, albo męczyć lechotyskożubrem.
                            Nie ma żadnej knajpy we Wschowie, będąc we wrześniu w tym mieście dzwoniłem do browaru, bo aż mi się nie chciało wierzyć i poinformowano mnie, że piwo dostępne jest tylko u nich, w Nowej Wsi.

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10737

                              W zeszłym roku chyba był mini ogródek piwny przy browarze. Kiedyś można powiedzieć że specjalnie jeździłem do Wschowy po 3l pety.
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • TomN
                                Senior
                                • 03-2013
                                • 106

                                W sumie to dzięki Korebowi wzięło się moje zainteresowanie piwem.
                                Ładnych parę lat temu, na świątecznym festynie, kupiłem sobie z ciekawości korebowe piwo. Wg sprzedawcy miało być jakieś wyjątkowe, tak ten trunek powinien smakować!
                                Skusiłem się, zakup okazał się być okropnym kwasem, więc zainteresowałem się, czy faktycznie takich wrażeń ma dostarczać piwo. W ten sposób w Góglu znalazłem Browar.biz... W ciągu kilku miesięcy od spotkania z wynalazkiem Koreba rozpocząłem wreszcie wciąż odkładane eksperymentowanie. Tak się złożyło, że w tym czasie swoje produkty zaczęła wypuszczać Pinta.
                                Zatem jestem nawet wdzięczny, że opchnęli mi za piątkę kwasiżura. :P

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎