Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kamionka, KonstanciN Żytnie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4305

    #16
    Też mi się tak zdawało, skoro uznaliśmy, że Kamionka produkuje, a na ich stronie jest informacja, że właśnie tam powstają dawne piwa konstancińskie.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #17
      Btw, co za idiota wymyślił tę nazwę wątku? Nazwa jest przez jedno N

      Abstrahując skąd jest, jest do bani. Dziś zakupione w Intermache w Białej było kompletnie bez piany, z rachitycznym nasyceniem. Widać nadal jeszcze nie opanowali rozlewu po przenosinach.

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #18
        Ten idiota to ja.
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #19
          W październiku 2014 roku było zgłoszone, że piwo jest z Kamionki, nie z Czarnkowa. Mimo to dodano pod Czarnkowem i z błędną nazwą, która nigdzie wcześniej na forum nie padła. Ciekawe, że przez 7 miesięcy nikt tego nie odnotował.

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #20
            Nawet Ty nie widzisz, że dodałem 3 piwa z KonstaciNa z trzema różnymi błędami.
            Kamionki w naszej bazie, w 2014, na pewno nie było.
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #21
              Zwyczajowo nie kupuję tego piwa, więc mi to umknęło. O Kamionce też była mowa w 2014, że może już działać. W czerwcu 2014 mieli wstępny rozruch.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                Btw, co za idiota wymyślił tę nazwę wątku? Nazwa jest przez jedno N

                W październiku 2014 roku było zgłoszone, że piwo jest z Kamionki, nie z Czarnkowa. Mimo to dodano pod Czarnkowem i z błędną nazwą, która nigdzie wcześniej na forum nie padła. Ciekawe, że przez 7 miesięcy nikt tego nie odnotował.
                Może żaden debil nie zgłosił literówki (przepraszam postronnych), e-prezes, ostatnio jesteś nieznośny, daruj sobie wpisy jak masz takie zbuki sadzić. Kamionka jako browar nie produkował wtedy piwa, a to, że właściciel sobie wypisuje co chce na opakowaniu to nie jest ani moja ani Dyczkina wina (podany na etykiecie był Konstancin, który przecież był de facto trupem). Z jednej strony są pretensje że piwo z nie do końća znznaego źródła zostało arbitralnie przyporządkowane do jakiegoś browaru żeby można było dokonywać ocen, to z drugiej strony równie aktywnie opr zbieramy jeśli czekamy na potwierdzenie danych, żeby móc byc w zgodzie z rzeczywistością.
                Last edited by ART; 15-05-2015, 11:22.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #23
                  Czyli masz już pewną informację od kiedy działa, jak mniemam. Dobrze! :-P

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czyli masz już pewną informację od kiedy działa, jak mniemam. Dobrze! :-P
                    Źle mniemasz.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #25
                      Nie chce się powtarzać, ale smakowym dionizosom nie przeszkadza że nie mają przyporzadkowanego browaru. Tutaj zrobiono wyjątek. Dlaczego?

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23782

                        #26
                        Pewnie dlatego że Dionzos nie ma żadnego browaru, a Gontyniec miał przynajmniej jeden znany i działający w tym czasie.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #27
                          A czy Czarnkow ma linię do rozlewu w duże butelki? Ta z Konstancina pojechała do Kamionki.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            #28
                            Na ale o co chodzi, mogłeś zabłysnąć w listopadzie swoją wiedzą.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #29
                              A róbcie sobie co chcecie. Mnie to zwisa skąd jest to piwo.

                              Comment

                              • marqqq
                                Senior
                                • 12-2014
                                • 659

                                #30
                                Ej. Co to za afera?
                                W sumie to już nie wiem co piłem, ale widać to.
                                Moje pierwsze żyto. Było dość oryginalnie.
                                Niby jakiś taki dziwny i nieznany smak, ale w sumie intrygujący.
                                Mógłbym powtórzyć ale raczej brak będzie okazji pewnie (IM zmienia często ofertę).
                                Chyba że od konkurencji.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎