Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Browar.biz jest jednym z moich ulubionych portali, a przy tym najlepszym o tematyce piwnej - dlatego chcę dorzucić również swój wkład w to aby cały czas funkcjonował na swoim poziomie i nadal się rozwijał. Jako dokładający się do jego utrzymania mam poczucie że w jakimś stopniu uczestniczę w zwiększaniu świadomości piwnej społeczeństwa, ponieważ browar.biz odgrywa w tym chyba największą rolę w Polsce, a ja przyczyniam się do istnienia tego portalu.
Rzeszowiak
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 17-01-2016, 11:59
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: czarny, nieprzejrzysty [5]
Piana: podane w pokalu 0.33, była już dość mierna, gruba piana, krzaczasta, po kilku chwilach mierna obwódka wokół szkła, pod koniec ani jednego bąbelka [2.5]
Zapach: lekki, suszonych śliwek, dopiero gdzieś daleko w tle zapach lekko palonego słodu [3]
Smak: pełne, w miarę treściwe, poprzez zbyt mocne wygazowanie jak dla mnie treściwość przeistoczyła się w oleistą gęstość, czuć fajną palność, kawę, karmel, czyli to co powinno być w klasycznym porterze bałtyckim, niestety, jak dla mnie całość psuje suszona śliwka - bez względu na to skąd ona pochodzi, smakowała jak zwykła suszona, wigilijna śliwka, jako, że sam nie lubię takiego śliwkowego suszu, to niestety, w trakcie picia ten coraz bardziej narastający smak odstręczał mnie od tego piwa, cieszyłem się, było małe bo duże pewnie bym męczył [2.5]
Wysycenie: jak dla mnie zbyt mocno wygazowane [3]
Opakowanie: wersja butelkowa pełna klasa, super opakowanie, ale, ze pite w lokalu, to anu firmowych podstawek nie było, ani szkła ale cała otoczka związana z promocją była ok [5]
Uwagi: Imperium Prunum mnie rozczarowało, zbyt wiele rzeczy do poprawienia, nagazowanie, piana. Smak to kwestia osobistego odbioru, suszu śliwkowego nie lubię, w piwie mi też nie podszedł, jak dla mnie niestety - przerost formy nad treścią. Pewnie inni będą się tym piwem zachwycać, szczebiocąc pod niebiosa, kwestia gustu. W mój smak to piwo nie trafiło.

Moja ocena: [2.95]
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
Odpowiedz cytując