Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Te kilka złotych miesięcznie to nie tylko skromne podziękowanie za pomoc w odkryciu nowych piwnych smaków i wiedzę nabytą dzięki forum. To również wkład w utrzymanie jego niezależności.
Komar_Pafnucy
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 20-02-2016, 19:33
Fotka Użytkownika: leona
leona leona is offline
PremiumUżytkownik

Miejscowość: chwilowo (!) Kraków
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: Czarny. Pod światło piękne rubinowe błyski na samym dole pokala [4.5]
Piana: Drobna, średniowysoka, krótka, bez kręcenia szkłem nie byłoby nic już w po pierwszych pięciu łykach [4]
Zapach: Lekka wędzonka, czekolada, karmel, bombonierka z alkoholem. [4]
Smak: Dobrze posłodzony i skoncentrowany kompot z suszu, trochę czekolady i słodkiej kawy. Alkohol to wspomnienie niezbyt ambitnego grzańca, a goryczka jest niepokojąco pikantna [4]
Wysycenie: Niskie, odpowiednie [4.5]
Opakowanie: Kosmos [5]
Uwagi: Piwo jest bardzo dobre i wypiłem je ze smakiem. I w tym sęk, że wypiłem a oczekiwałem, że zamlaskam i zaniucham się na śmierć. Za 25 zł oczekiwałem czegoś zdecydowanie więcej niż kompilacji najlepszych warek Warmińskiego z Okocimskim wsparte wędzoną śliwką.
Mam za swoje - jakiś czas temu zdziwiłem się, że leżakujący rok Warmiński nie jest jakoś przepakowany, wsparty marketingiem i sprzedawany o 100% drożej niż regularny. Browar miał cierpliwość i postawił na 500 % ale pod inną etykietą.

Moja ocena: [4.1]

Władza, która nie istnieje dla wolności, nie jest władzą, tylko przemocą - J. Acton

Robienie własnego piwa to fun, picie własnego to już lekka megalomania - Seta :D
Odpowiedz cytując