Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Co tu dużo mówić, dzięki wam zacząłem warzyć prawdziwe piwo. Byłem kilka razy na pokazie warzenia, raz na Festiwalu Dobrego Piwa. Rzadko bywam na forum, ale jakoś chcę was wspomóc w propagowaniu dobrego piwa w Polsce!
roman501
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 16-06-2016, 08:17
Chmielaki Chmielaki is offline
Member

Miejscowość: Krasnystaw
Standardowy

Chmielaki coraz bliżej... zapraszamy Browary do zgłoszenia swojego udziału w tym najstarszym festiwalu piwnym w Polsce. Karta zgłoszenia i szczegóły na stronie www.chmielaki.pl zakładka Browary.

Na dzień dzisiejszy swój udział w Chmielakach 2016 potwierdziły: Kompania Piwowarska S.A., Carlsberg Polska S.A., Perła Browary Lubelskie S.A., Browar Sulimar, Browar Namysłów, Browar Braniewo, Browar Fortuna, Bierhalle, Browar Sulewski, Browar Maryensztadt, Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie, Browar Revolta, Browar Jagiełło, Browar Koreb, Browar Staropolski, Browar Kormoran, Browar Edi, Primator, Bergquell, Gloger, Krakonos, Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych o/Lublin.
Odpowiedz cytując