Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Dziś mi pasuje, bo mam nie zaplanowany dzień. W przyszłym też coś się znajdzie. Choć chcę podskoczyć do Szczyrzyca i do Wronina.

    Comment

    • Titus_Fox
      Senior
      • 10-2005
      • 400

      Czemu ten cholerny silnik forum nie dał znać, że są nowe odpowiedzi w wątku? Zerknąłem teraz, bo przypomniałem sobie o propozycji E-Prezesa, a tu 3 tygodnie po rzeczonej propozycji, 10 dni po spotkaniu i kilkanaście postów, o których nie miałem pojęcia. FFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUU.........

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        A masz w ulubionych? Udało mi się spotkać z Bartoszem i Anitą oraz Marcinem z których zwiedzaliśmy Marysie i Gryfa w Szczyrzycu. Dziś już wyjeżdżam. Do zobaczenia w lutym.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          18-go będę w KRK. Po giełdzie dałoby chyba radę gdzieś wyskoczyć. Ja jeszcze nie byłem w Weźże Krafta, ale jestem otwarty na propsy.

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Jak będziecie się szwendać do wieczora to bym się pisał, na wieczór znaczy
            Last edited by leona; 16-02-2017, 14:03.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              Raczej tak. Wrócę po giełdzie do domu, zjem coś, chwilkę odpocznę i potem w miasto.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Mamy klepniety stolik w HoB na 16. I tak się zgadujmy. Będzie Tomek Jabłoński.

                Comment

                • Titus_Fox
                  Senior
                  • 10-2005
                  • 400

                  Prezesie, a widzisz się siedzącego w HoB do wieczora? Bo ja najwcześniej o 20ej mógłbym obrać kurs na knajpę.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Dzięki Piotr, Marcin, Bartosz, Anita za przybycie i pogaduchy przy piwie.

                    Comment

                    • Titus_Fox
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 400

                      Dzięki też, Prezesie! Możemy następnym razem spróbować tej czeskiej knajpy na Mostowej. Mają boskie żarełko, idealne wprost do piwa - jak to w tym kraju

                      Leona: miło było poznać! Dobrze, że udało Ci się dołączyć.
                      Last edited by Titus_Fox; 19-02-2017, 19:34.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Mnie również było miło, dzięki

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          Leona, sorry za pominięcie. Amnezja jakaś.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            jestem od wczoraj w Krakowie. nie mam w telefonie zadnych kontaktow z browarbizowiczami, ale chetnie sie spotkam. dzwonic lub pisac na pw.

                            Comment

                            • MarcinKa
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 2729

                              Ja chętnie. a wybierasz się na Beerweek Festival 03?
                              U mnie sobota i niedziela odpadają.
                              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja chętnie. a wybierasz się na Beerweek Festival 03?
                                U mnie sobota i niedziela odpadają.
                                wyjezdzam w piatek lub sobote. Raczej w sobote rano.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎