Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katalog polskich podstawek piw importowanych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    Katalog polskich podstawek piw importowanych

    Jakiś czas temu, z racji ciągle pojawiających się nowych wzorów, postanowiłem w miarę możliwości zebrać w jednym miejscu polskie podstawki piw, które w Polsce nie są warzone. Chodzi tu między innymi o ostanie wafle Pilsner Urquell, Grolsch, etc.

    W związku z tym, na wzór katalogu prowadzonego przez Radka, stworzyłem katalog zawierający właśnie wyżej opisane podstawki.

    Można go bez problemu pobrać, link na dole.

    Jeśli masz podstawki, których katalog nie uwzględnia, masz wiedzę na temat niektórych wzorów, czy po prostu jakkolwiek chcesz się wypowiedzieć na ten temat - myślę, że ten wątek będzie odpowiedni.

    Ewentualne skany można przesyłać na maila: katalogpodstawekimportowanych@gmail.com

    Link do pobrania katalogu:

    Access Google Drive with a Google account (for personal use) or Google Workspace account (for business use).


    Miłego zbierania
    wasyll
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Czy podstawki obcojęzyczne polskich marek są zatem wliczane do katalogu Radka? Pytam, bo ostatnio była dyskusja czy rosyjska podstawka Karmi Sensual jest polska czy nie. W twoim raczej nie.

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #3
      Nie, tych podstawek w katalogu Radka nie ma, stąd też pomysł aby zaznaczyć ich obecność w katalogu, który przygotowałem.

      Tego Karmi z tego co kojarzę nie ma na naszym rynku, zatem nie widzę potrzeby jej tu umieszczania. Podstawka nie została przygotowana na "potrzeby" polskich konsumentów.
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        #4
        Zaktualizowałem katalog o kilka nowych wzorów Pilsner Urquell

        Ostatnio pojawiła się też podstawka, gdzie na rewersie jest informacja o tym, kto nalewał Pilsnera - z uwagi na spodziewaną dużą liczbę osób w to zaangażowanych, zdecydowałem się wrzucić tylko jeden wzór (awers - rewers), a pod spodem wypisać wszystkie nazwiska, z którymi do tej pory się spotkałem.

        Katalog do pobrania z dysku google, link w pierwszym poście.
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          #5
          O, temat jeszcze istnieje

          Zatem, gdyby ktoś nie wiedział/jest zainteresowany tymi podstawkami to są one wrzucone na stronie katalogu podstawek - dział Importowane:

          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎