Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Artezan (Błonie), Samiec Alfa Barrel Aged

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafalek21
    Senior
    • 04-2015
    • 1407

    #31
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Czarny. [5]
    Piana: Ciemnobrązowa, drobne pęcherzyki, niska i nietrwała, w porządku przy tych parametrach. [3.5]
    Zapach: Dość intensywny aromat beczki po bourbonie, wanilia, kawa, chyba gorzka czekolada, nuta śliwek, odrobinę jakby ciemniejszego chleba, trochę alkoholu, przyjemny. [4]
    Smak: Na początku beczka bourbonowa i sporo gorzkiej czekolady(która cały czas jest obecna w smaku), potem trochę śliwki i paloność, umiarkowana słodycz, gładkie, średnio-wysoka pełnia(nie czuć, że to 28°), goryczka chyba średnio-wysoka(wtopiła się w piwo, ciężko mi jednoznacznie stwierdzić), alkohol obecny, ale w tolerowalnych ilościach, na finiszu wytrawnie. [4]
    Wysycenie: Niskie - dobrze pasuje. [4.5]
    Opakowanie: Prosta, ale całkiem ładna etykieta, trochę mało informacji, zbyt ogólny skład. [3.5]
    Uwagi: Smaczne piwo, ale nie genialne, powinno jeszcze chwilę poleżeć, bo alkohol nie do końca się ułożył. Nad następną warką się zastanowię jak będzie w rozsądniejszej cenie. Data do 23.04.2017.

    Moja ocena: [4]

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #32
      A mnie butelka Samca sama znalazła więc skorzystałem z degustacji. Bardzo wyraźny aldehyd i mocny rozpuszczalnik.

      Myślę sobie, że jest to przykre...

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #33
        Pewnie przeterminowane, panie. Chyba że to miał być lambik. Czyżby koniec Artezana?
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
          Pewnie przeterminowane, panie. Chyba że to miał być lambik. Czyżby koniec Artezana?
          Samiec to dramat ale przez ostatnie 2-3 tygodnie piłem od nich Cymbopogon, Mera, Białe ipa, Pacyfik i wszystkie były bardzo dobre. Zatem pogłoski o śmierci browaru uważam za przedwczesne

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎