Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Puszki 0,33l / 330 ml w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ojciecu
    Junior
    • 08-2013
    • 7

    #91
    Estonia

    W Auchan kupiłem dwa różne piwka z Estonii browaru Saku: Oroginaal i Kuld

    Comment

    • Micho441
      • 04-2008
      • 812

      #92
      W Żabce duński Tuborg - za 2,29zł ,importer do Polski , Carlsberg Polska W-wa.
      Attached Files

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #93
        Sulimar Love Beer, zauważone w Żabkach, wersja walentynkowa.

        Comment

        • Micho441
          • 04-2008
          • 812

          #94
          Dzisiaj kupione w Biedronce:

          Comment

          • Dukat_WSI
            Senior
            • 03-2015
            • 781

            #95
            A czy ktoś może wie, gdzie Jakubiak i Sulimar puszkowali swoje piwa 0,33 l?

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dukat_WSI Wyświetlenie odpowiedzi
              A czy ktoś może wie, gdzie Jakubiak i Sulimar puszkowali swoje piwa 0,33 l?
              Sulimar ma z tego co wiem swoją linię do puszkowania piwa i napojów, umożliwiająca rozlew do wszystkich dostępnych na rynku formatów puszek.

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #97
                W Tesco widziałem dzisiaj Carlsberg Non Alcoholic w puszkach 0,33.

                Comment

                • kaczka116
                  Senior
                  • 10-2015
                  • 1350

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                  W Tesco widziałem dzisiaj Carlsberg Non Alcoholic w puszkach 0,33.
                  W Carrefour od dawna juz one sa

                  Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                  Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                  Untappd

                  Comment

                  • Micho441
                    • 04-2008
                    • 812

                    #99
                    Każda informacja jest przydatna. Jeden ma Tesco a innemu do Carrefoura bliżej. Swoją kupiłem w Żabce.

                    Comment

                    • Micho441
                      • 04-2008
                      • 812

                      W Żabce,0.33 Francja, importer do Polski Carlsberg Polska
                      Attached Files

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        Może gdy zakładano ten post 7 lat temu wszystkie piwa puszkowe 330 ml były w Polsce jakimś turbo rarytasem ale teraz gdy masowo leje w nie zachodni i dostępny u nas kraft, chyba już nie są taką atrakcją godną wyszczegółowiana
                        Ja skupiłbym się na piwach tylko warzonych w Polsce. Jeśli nasza scena rzemieślnicza dorwie jakieś linie puszkujące to wzorem zachodu i u nas się zakotłuje w tej materii i ci którzy nie mają na razie za dużo przykładów do opisywania tutaj, zaczną mieć pełne ręce roboty.
                        No ale niech Autor wątku się wypowie.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • Micho441
                          • 04-2008
                          • 812

                          ...ale teraz gdy masowo leje w nie zachodni i dostępny u nas kraft" - wskaż choć jeden sklep w Polsce to zaraz udam się do niego na zakupy 0.33 puszkowanego piwa.
                          "Jeśli nasza scena rzemieślnicza dorwie jakieś linie puszkujące.." jeszcze długo to nam nie grozi z prozaicznej przyczyny, brak finansów.
                          Póki co miłośnicy małej puszeczki w polskich sklepach nie są zbytnio rozpieszczani.

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            Kurcze nie wiedzałem że jesteś aż takim fanem alubrowarów w dziecięcej pojemności.
                            Widać przeceniłem nasz biedakraj mysląc że asortyment "spec-sklepów" jest jak na zachodzie a przed oczami mam nadal widok sprzed nieco ponad roku z ofertami kraftu w sklepach irlandzkich gdzie małych puszek od rzemieślników było naprawdę sporo. Ponieważ w naszych sklepach praktycznie nie interesują mnie zagraniczne krafty (a irlandzkich za wyjątkiem O'Hara's od wielkiego dzwonu wiem że i tak nie zobaczę) więc nie patrzę na dedykowane im półki za bardzo stąd mój mylny opis.
                            Last edited by Cooper; 20-03-2017, 16:47.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • kruger_nr1
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 801

                              Lech Lite 0,33 - z chmielem Cascade 30% kcal mniej...
                              Kolekcja puszek piwnych:
                              http://puszkikrugera.web-album.org/

                              Comment

                              • Micho441
                                • 04-2008
                                • 812

                                Puszkę można zobaczyć tu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎