Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2017.05.19-20 - 3 konwent Piwnych kolekcjonerów Tychy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raciborz
    Senior
    • 06-2004
    • 594

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
    Grzegorz to chodziło o wykładzinę , nie o piwo, dlatego ochrona Ciebie wyprosiła, teraz nikt ciebie nie będzie wypraszał jak będziesz miał piwo w ręce
    Wiem Marek, tego by jeszcze brakowało. Ale zastanawiam się jak wytłumaczycie Serbom, Bułgarom, Litwinom którzy przywiozą setki-tysiące piw że nie mogą ich sprzedawać

    Comment

    • Raciborz
      Senior
      • 06-2004
      • 594

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
      Grzegorz to chodziło o wykładzinę , nie o piwo, dlatego ochrona Ciebie wyprosiła, teraz nikt ciebie nie będzie wypraszał jak będziesz miał piwo w ręce
      A jak położycie sztuczną trawę pod namiotem to jest wielce prawdopodobne że będzie zakaz spożywania po nim

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2867

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
        Były Wojtuś, pamiętam jak mnie ochrona wyrzucała z lodowiska
        Na ostatniej Tyskiej giełdzie na stadionie teoretycznie w sali też nie można było pić piwa.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Raciborz Wyświetlenie odpowiedzi
          Były Wojtuś, pamiętam jak mnie ochrona wyrzucała z lodowiska
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
          Grzegorz to chodziło o wykładzinę , nie o piwo, dlatego ochrona Ciebie wyprosiła, teraz nikt ciebie nie będzie wypraszał jak będziesz miał piwo w ręce
          Też o tym przykładzie myślałem ale tam faktycznie tak jak pisze TyskiKufel był totalny ban na picie ogólnie na lodowisku. Nawet jedynie słusznego Tyskacza i z tego co pamiętam faktycznie organizatorzy trzęśli się o zalanie jakieś wykładziny o wartości całunu turyńskiego.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • tyskikufel
            Senior
            • 04-2003
            • 772

            #50
            To nie moje widzi misie w sprawie wykładziny na stadionie tylko właściciela obiektu i musiałem się do tego zastosować, co do handlu piwem pisałem , że piwne wymiany nikomu nie są zabronione,i nikomu do torby nie będą zaglądać, pisałem wyraznie że chodzi o handel, a jak ktoś sprzeda piwko to też nic się nie stanie, chodzi o osoby które mają zamiar przywieść kilka skrzynek i sprzedawać , bo miałem już takie zapytania dlatego dałem informację ,bo sponsor nie życzy sobie handlu piwem z innych browarów ale to chyba bardzo oczywiste, co do małych browarów , to kilka miesięcy wysłałem zapytanie o sponsoring to albo nie odpowiedzieli albo chcieli sprzedawać dając w zamian piwo a kasy na imprezę nie

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2867

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tyskikufel Wyświetlenie odpowiedzi
              Chodzi oczywiście o handel , jak ktoś się wymienia nie ma sprawy , ale radzę uważać na urząd skarbowy .
              ,bo pewnie będą
              Ciekawe, to chyba jest pierwsza giełda gdzie organizatorzy otwarcie informują, że będzie na niej US.
              Czy urząd skarbowe będzie też ścigać handlujących kolekcjonerów? Czy ktoś sprzedający etykietki czy podstawki musi się przed konwentem zaopatrzyć w kasy fiskalne?
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • kruger_nr1
                Senior
                • 11-2005
                • 801

                #52
                Widzę, że też robią dobrą zmianę...
                Kolekcja puszek piwnych:
                http://puszkikrugera.web-album.org/

                Comment

                • Rzeszowiak
                  Piwny Radykał
                  • 04-2009
                  • 1596

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ciekawe, to chyba jest pierwsza giełda gdzie organizatorzy otwarcie informują, że będzie na niej US.
                  Czy urząd skarbowe będzie też ścigać handlujących kolekcjonerów? Czy ktoś sprzedający etykietki czy podstawki musi się przed konwentem zaopatrzyć w kasy fiskalne?
                  Będą rozdawać deklaracje PCC

                  Comment

                  • witold68
                    Senior
                    • 09-2009
                    • 142

                    #54
                    Chodzi o 3 Giełdę w Tychach

                    Po mojemu oprócz US powinien jeszcze być ZUS czy odprowadzacie składki? Bo jedni i drudzy sa łasi na kasem
                    Na pochybel psubratom !

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #55
                      Takich delikwentów trzeba od razu na bramce wyłapywać i wyganiać. Na początek test czy ktokolwiek z kolekcjonerów zna taką osobę. Jeśli nie to jako ostateczna szansa wejścia sprawdzenie czy ma ze sobą jakieś birofilia na sprzedaż/wymianę albo przynajmniej czy umie odpowiedzieć na kilka banalnych pytań np w temacie sceny kraftowej czy starszych browarów. Takie pytania z którymi spokojnie poradzi sobie kolekcjoner z powiedzmy paruletnim stażem. Pasożyt z US raczej wyłoży się gdyż na piwnych tematach nie będzie się znać a giełda birofilistyczna jest dla niego tylko jedną z kolejnych szpiegowskich "delegacji" na które wysyłał go urząd. Trzeba tępić służbistów i funkcjonariuszy dobrej zmiany
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • Rzeszowiak
                        Piwny Radykał
                        • 04-2009
                        • 1596

                        #56
                        A przy okazji wygoni się leszczy i początkujących kolekcjonerów

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1953

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika witold68 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Po mojemu oprócz US powinien jeszcze być ZUS czy odprowadzacie składki? Bo jedni i drudzy sa łasi na kasem
                          A po parkingu szaleć powinni kontrolerzy sprawdzający czy posiadacze radioodbiorników samochodowych opłacają abonament RTV
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • darek99
                            Senior
                            • 04-2002
                            • 2147

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
                            A przy okazji wygoni się leszczy i początkujących kolekcjonerów
                            Leszczy jak najbardziej, ale początkujący są mile widziani, pamiętam jak sam zaczynałem, dawne czasy.
                            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                            Epikur z Samos.

                            Comment

                            • tyskikufel
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 772

                              #59
                              Pisałem chyba wyrażnie że nikt nikomu do torby nie będzie zaglądał ani kontrolował, jeśli ktoś nie zrozumiał no tuż już jego sprawa , Deklaracje PCC, ZUS, PIT, VAT, przygotowałem będą do odbioru osobiście u mnie, a Kredyty i Chwilówki będą miały swój punkt jak komuś braknie kasy udzielą kredytu na preferencyjnych warunkach oprocentowania 100000%

                              Comment

                              • tyskikufel
                                Senior
                                • 04-2003
                                • 772

                                #60
                                Rezerwacja wejściówek na bezpłatne zwiedzanie w Tyskim Browarium jest na hasło Giełda Światowa, wykaz wycieczek jest w jednym z postów , podaję telefon do kontaktu 323278430

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎