Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Świebodzin, Kosa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Świebodzin, Kosa

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • kenny
    Senior
    • 04-2009
    • 712

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Ciemnobursztynowy, mętny. [4]
    Piana: Niezła, dość trwała, zostaje spory kożuch i ładne oblepia szkło. [4.5]
    Zapach: Cytrusowo-słodowy, likierowy. [4.5]
    Smak: Słodowy, ciastkowy, likierowy, cytrusy. Goryczka wysoka, grejpfrutowa, pestkowa, długa i zalegająca. [4]
    Wysycenie: Niskie. [4]
    Opakowanie: Trochę nijakie. [3.5]
    Uwagi: Przyjemnie słodowe, z wyczuwalnymi nutami likierowymi, niestety dla mnie trochę za gorzkie. Długa i zalegająca goryczka trochę męczy. A poza nią jest ok.

    Moja ocena: [4.2]

    Comment

    • grodek
      Senior
      • 06-2015
      • 527

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Ciemnozłoty, delikatnie opalizujące. [5]
      Piana: Biała, drobnopęcherzykowa, mało obfita, w miarę trwała. [4]
      Zapach: Przyjemny, mocno owocowy. Głównie dojrzałe mango, ale też cytrusy, winogron, nuty sosnowe i odrobina karmelu. [4.5]
      Smak: Treściwe, mocno słodowe, spora ilość owoców (podobnie jak w aromacie), multiwitamina, nieco karmelu. Goryczka początkowo niezbyt wysoka, przez co piwo jest wyraźnie słodkie. W połączeniu z niewysokim wysyceniem smakuje trochę jak soczek owocowy. Z czasem goryczka narasta do średnio wysokiej, jednak balans przesunięty jest lekko w kierunku słodowości. Alkohol niewyczuwalny w smaku. [4.5]
      Wysycenie: Średnie. [5]
      Opakowanie: Kiepska graficznie etykieta, kapsel czarny "golas". Prawie pełen skład (słody i chmiele) bez informacji o użytych drożdżach. [3.5]
      Uwagi: Dobre, mocno owocowe piwo z balansem przesuniętym w kierunku słodyczy. Butelka o pojemności 0,5L, termin do 31/07/2019.

      Moja ocena: [4.45]
      604 piw (Polska: 366, Czechy: 93, Belgia: 71, pozostałe: 74). Razem 216 browarów z 19 krajów.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎