Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Katalog polskich podstawek - www.katalogpodstawek.pl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #16
    To jest czepianie konstruktywne.
    Bat na jakośtobędzizm, jakośsiękręcizm i samozadowolenie z bycia praktycznie monopolistą na rynku katalogów.
    Jakość, jakość über alles.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • wasyll
      Senior
      • 09-2008
      • 1823

      #17
      Dziś wrzuciłem, wcześniej obrabiając, podstawki Briegera, podoba się?
      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #18
        Pycha !
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Jack75g
          Senior
          • 02-2009
          • 555

          #19
          Panowie, dobra robota, gratuluję pomysłu i wykonania strony.
          Dzięki temu jest spora szansa na zwiększenie liczby kolekcjonerów podstawek piwnych wśród ludzi z młodego pokolenia korzystających z wirtualnej rzeczywistości.
          Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

          Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #20
            Dzięki za dobre słowo!
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • Misiu_PM
              Senior
              • 03-2006
              • 201

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
              Panowie, dobra robota, gratuluję pomysłu i wykonania strony.
              Dzięki temu jest spora szansa na zwiększenie liczby kolekcjonerów podstawek piwnych wśród ludzi z młodego pokolenia korzystających z wirtualnej rzeczywistości.
              Dziękujemy, takie było nasze założenie.
              Moja kolekcja: http://kolekcja-midura.pl

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Misiu_PM Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziękujemy, takie było nasze założenie.
                O to właśnie cały czas chodziło, i tego się trzymajmy, mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej.
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • centon
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 03-2004
                  • 575

                  #23
                  Witam
                  Dla mnie bomba
                  Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
                  Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


                  https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

                  Comment

                  • wasyll
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 1823

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika centon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Witam
                    Dla mnie bomba
                    No i gitara
                    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                    Comment

                    • pizmak666
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 1898

                      #25
                      Panowie, wiemy coś o dacie upublicznienia części PW katalogu?
                      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #26
                        Dajmy chłopakom troszkę czasu. Niech póki co katalog powojennych zacznie funkcjonować w obiegu jak np katalog kapsli. Póki co numery nowego katalogu pojawiają się np w aukcjach podstawek bardzo rzadko wręcz incydentalnie.
                        Ja sam podejrzewam że znajdę u siebie z 1-2 wzory których nie ma w części powojennej ale podeślę jak sam sprawdzę zbiór z katalogiem.

                        Pozatym być może są jakieś zakulisowe rozmowy w kwestii udostępnienia pw skanów od Benego. O tym wiadomo że Twórcy nowego katalogu pisać nie będą. Może to jest głównym punktem tematu.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • beny
                          Senior
                          • 03-2001
                          • 984

                          #27
                          Nie ma żadnych zakulisowych rozmów - wszystkie skany są udostępnione ludziom zaangażowanym w pracę nad wersją internetową katalogu od zeszłego roku.

                          Wojtku zamiast pisać scenariusz do następnego odcinka z archiwum X i szukać przyczyn z innego wymiaru lepiej po prosu zapytaj się ludzi, którzy siedzą w temacie jakie ich są plany i skąd ewentualne opóźnienie :-)
                          Z piwnym pozdrowieniem
                          Radosław Kwiecień

                          http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                          Comment

                          • wasyll
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 1823

                            #28
                            Zakulisowych rozmów nie ma, to fakt! Nasza współpraca jest od początku jasna, więc nie szedłbym tutaj w kierunku szeptów, etc.

                            Natomiast odpowiadając na pytanie dot. przedwojny - podstawki są już "ogarnięte". Myślę, że niebawem zaczniemy wszystko wprowadzać na stronę, jednak nie chcę podawać żadnych terminów. Temat jest po prostu dość obszerny, jednak myślę, że 'najgorsze' zostało już zrobione.
                            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                            Comment

                            • marekk
                              Member
                              • 01-2002
                              • 61

                              #29
                              Nic tylko czekamy z niecierpliwością i trzymamy kciuki żeby się udało jeszcze w tym roku
                              powodzenia
                              zbieram głównie podstawki polskie, z oceanii, afryki, azji, ameryki południowej, i rzadsza europa, reszta tez mile widziana. a oprócz tego pamiątki z Gliwic-Gleiwitz

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                #30
                                Czym różni się w Sierpcu, jak rozumiem obiegowa, SIEKA-001 od próbnej P-SIEKA-001 ?
                                Jakby co moja ma 110 mm i niezadrukowany rewers.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎