Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile różnych browarów odwiedziłeś do tej pory ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4994

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    (w sumie odwiedziłem już 1122 browary).
    Zapomniałeś tylko dodać, ze przegoniłeś amerykańskie małżeństwo i zostałeś numerem 1 na świecie.
    Gratulacje!
    5400 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      Ja z ciekawości policzyłem ile browarów zaliczyło moje gardło, wyszło mi na dzień dzisiejszy 1070 z całego świata. Wynik odwiedzonych browarów w ilości 1122 robi wrażenie.

      Z Polskich (nie odwiedzając ich) zaliczyłem 173 z 205. Ale ostatnimi czasy próby zaliczenia kompletu przypominają mi próbę kupna Poloneza za komuny kiedy inflacja szlała, co uzbieram to kolejne browary powstają

      Comment

      • Raciborz
        Senior
        • 06-2004
        • 594

        U mnie rok 2017 zamknie się, 35 browarów w Czechach oraz 6 w Polsce. Kurcze trzeba policzyć ile przez te 29 lat jeżdżenia po giełdach człowiek odwiedził tych browarów . Ale jest jeszcze w planach sylwester w którymś z czeskich miast, wiec coś tam może doskoczyć jeszcze w tym roku

        Comment

        • Shedao
          Senior
          • 09-2007
          • 900

          U mnie w tym roku przybyło 6 browarów polskich, 8 czeskich, 4 niemieckie i 3 słowackie. Czyli w sumie 21 browarów. Ładnie, jestem zadowolony

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
            Zapomniałeś tylko dodać, ze przegoniłeś amerykańskie małżeństwo i zostałeś numerem 1 na świecie.
            Gratulacje!
            Szacun i powaga. Dziś wypiję za Twoje podróże (z lekką nutką zazdrości ).

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10836

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grodek Wyświetlenie odpowiedzi
              Bardzo dobrze, że pozostaniesz przy pisaniu, lubię czytać Twoje relacje z podróży. Twój styl pisania trafia w mój gust.
              (...)
              Miło to czytać. Dzięki!

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)
              Abernacka, mega, mega szacun!

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)
              Gratulacje!
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Szacun i powaga. Dziś wypiję za Twoje podróże (z lekką nutką zazdrości ).
              Dzięki Panowie!

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
              Zapomniałeś tylko dodać, ze przegoniłeś amerykańskie małżeństwo i zostałeś numerem 1 na świecie.
              (...)
              Powiedzmy, że przemilczałem ten fakt Jednakże cały czas poszukuję na świecie kolekcjonerów mających podobne hobby co moje i mogą pochwalić również słuszną liczbą.

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grodek Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)
              Czy można zobaczyć gdzieś całościowe zestawienie odwiedzonych przez Ciebie browarów, z podziałem na państwa?
              Takiego zestawienia nie mam upublicznionego. Na "zewnątrz" udostępniłem jedynie listę moich podróży (od 2010roku). Tutaj znajdziesz odnośnik do tej zakładki: https://piwnyturysta.wordpress.com/moje-trasy/
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                Wkurzyłeś Amerykanów tą detronizacją.
                Teraz wsiądą w campera i podjadą do 1-2 najbliższych stanów i odwiedzą w długi weekend z setkę nowych brewpubów
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10836

                  Problem w tym, że ja również lada chwila wsiadam do samolotu celem odbycia wizyt w kolejnych browarach na dalekim lądzie
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • dadek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 4538

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mniemam, że jest takich ->0 Dadek był w sporej ilości, ale nie wszystkich zapewne. Abernacka, szacun!
                    Wywołany do tablicy i ja sobie zrobiłem podsumowanie.
                    Z polskich obecnie czynnych browarów byłem w 120, a piwa piłem ze 175. W 2017 roku odwiedziłem 21 nowych.
                    Jeśli chodzi o Czechy to w 2017 roku odwiedziłem 30 nowych browarów, a ogólnie byłem już w równo 300 ( z czego 11 już nie działa).
                    Poza tym w 2017 zaliczyłem 7 nowych browarków na Węgrzech.
                    Oczywiście wszędzie gdzie byłem starałem się spróbować wszystkich piw i obejrzeć część produkcyjną (co udało się w 95% przypadków).
                    Last edited by dadek; 24-12-2017, 01:25.

                    Comment

                    • Prusak
                      Senior
                      • 07-2005
                      • 4305

                      To ciekawe, że nikt nie był jeśłi nei we wszystkich polskich czynncyh browarach (wiadomo, że nie da się na bieżąco tak podróżować), to - powiedzmy - choćby w 190 na 206,

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Rok 2017 sumujemy, kolejne odwiedzone browary, zmiany pogrubione

                        1. Polska - 177
                        2. Czechy - 18
                        3. Holandia - 1
                        4. Estonia - 1
                        5. Litwa - 4
                        6. Słowacja - 27
                        7. Słowenia - 18
                        8. Tunezja - 1
                        9. Egipt - 1
                        10. Mołdawia - 9
                        11. Macedonia - 3
                        12. Serbia - 16
                        13. Albania - 10
                        14. Czarnogóra - 1
                        15. Kosowo - 1
                        16. Syria - 2
                        17. Liban - 4
                        18. Malta - 2
                        19. Łotwa - 1
                        20. Rumunia - 3
                        21. Wietnam - 20
                        22. Rosja - 8
                        23. Liechtenstein - 3
                        24. Szwajcaria - 2
                        25. Monako - 1
                        26. Bośnia i Hercegowina - 15
                        27. Gruzja - 11
                        28. Dania - 2
                        29. Indie - 6
                        30. Austria - 1
                        31. Palestyna - 2
                        32. Izrael - 2
                        33. Armenia - 4

                        z polskich:
                        Restauracyjne
                        Soma, Bierhalle W-wa, Bierhalle Łódź, Spiż Wrocław, Brovarnia, Pivovaria, Browarmia, Brovaria, CK, Marysia, Grill Łódź, Grill Warszawa, Kameralna, Majer, Bielitzer, Zadyma, Grodzka, Czenstochovia, Kujanki, Kalisz, Kowal, Tumski, Hotel Płock, Warzelnia Piwa, Olbracht, Szymbark, Krajcar, Trzy Korony, Zamość, Nowy Sącz Bierhalle, Biała Podlaska Osjann, Lublin Lwów, Szczecin Stara Komenda. Hrubieszów Sulewski, Racibórz Rynek. Rybnik Tragarz, Czechowice-Dziedzice Dziedzice, Siedlce Brofaktura, Bierhalle Wilanów, Łódź Księży Młyn, Rzeszów Stary Browar Rzeszowski, Uniejów Wiatr, Olsztyn Zamkowy Młyn, Zielona Góra Haust, Poznań Ułan Browar, Browar Turek, Sławice „Słociak”, Lublin „Lublin”, Lublin „Alan Hughs”

                        Istniejące: Okocim, Żywiec, Van Pur, Kłodawa, Czarnków, Jabłonowo, Zawiercie, Racibórz, Gościszewo, Olsztyn-Kormoran, Natolin, Pokrówka, Białystok Dojlidy, Ciechanów, Warka, Łomża, Grybów, Tarczyn, Wąsosz, Sierpc, Jędrzejów, Łódź 1, Piotrków Trybunalski – Sulimar, Bojanowo, Miłosław, Bednary, Lublin Nr.1, Piotrków Jan Olbracht, Bielanka, Błonie Artezan, Nowy Drzewicz Hopium, Łąkomin, Białystok Gloger, Osmola Stara Szkoła, Cieśle, Żyrardów Beer Bros, Zarzecze, Zwoleń Maryensztadt, Łódź Antybrowar, Uherce Mineralne Ursa Maior, Wojkówka Z&Z, Łańcut – nowy, Poniatowa Browar Zakładowy, Dukla, Hajnówka Markowy, Szkaradowo Nepomucen, Połczyn-Zdrój, Witnica, Nowa Wieś EDI, Harasimowicze Słodowy Dwór, Łoziska BeerLab, Warszawa Palatum, Warka „BroWarka”, Kożuszki-Parcele „Socho”, Budziszyn „Perun”, Namysłów, Rożdżałów „Piwne Podziemie”, Działdowo „Kadyk”, Świebodzin

                        Zamknięte: Babin, Podole, Dębowa Góra, Jatutów, Olsztyn, Szczytno, Biskupiec, Barczewo, Antonowo, Kętrzyn, Krasnystaw, Chełm, Chełm Wist, Dąbrowa, Jeżewo, Suwałki, Wyszków, Warszawa Królewskie, Konstancin, Radom, Pisary, Poznań Hugger, Drozdowo Dan-Czer, Okuniew, Szczyrzyc, Tymbark, Ostrowiec Świętokrzyski, Zwierzyniec, Częstochowa Kmicic, Łódź 2, Łódź 3, Zduńska Wola, Męcka Wola, Bielsko Biała, Chomęcice, Starogard Gdański, Nidzica, Janów Lubelski, Trzemeszno, Bytów, Zarszyń, Niechanowo, Trojanów, Tomaszów Mazowiecki, Kielce Belgia, Zamość, Żnin, Ćmielów, Sarnaki, Sitnik, Karlino, Lublin Nr.2, Lublin Jensza (Kijoka), Sierpc Pehlke, Maszewo, Piotrków Brauliński, Słobity, Suchań, Chociwel,Łańcut, Strzyżów, Dukla, Zaczernie, Krotoszyn, Poznań Kobylepole, Łobez, Brzeg, Żary, Gubin „Lowenbrauerei”

                        Co daje razem już 377 odwiedzone browary
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Prusak
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 4305

                          A który to zamknięty browar w Dukli odwiedziłeś? Myślisz o tych resztkach ruin za pałacowym murem?

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                            A który to zamknięty browar w Dukli odwiedziłeś? Myślisz o tych resztkach ruin za pałacowym murem?
                            to samo pytanie zadałeś rok temu

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
                            A który to zamknięty browar w Dukli odwiedziłeś, można wiedzieć?
                            rok temu odpowiedziałem

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie zadasz mi ponownie tego samego pytania
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Prusak
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 4305

                              Hah, trzeba się przyznać do własnej sklerozy. Może też dlatego, że jakoś trudno uznać mi to za browar.

                              Comment

                              • heckler
                                Senior
                                • 09-2012
                                • 1817

                                W mojej kolekcji najwięcej przybyło mikrusów z Czech. Dużych, przemysłowych browarów nie uwzględniam w mojej ,ankiecie,.

                                Polska -19

                                Słowacja -4

                                Czechy -344

                                I to tyle

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎