Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobry Browar, Pszeniczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Dobry Browar, Pszeniczne

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: Złoty nasycony, zamglony. [4]
    Piana: Biała, drobna, niewysoka i niezbyt trwała, jak na pszenicę. [3]
    Zapach: Owoce, lekki karmel. Delikatny banan. [3.5]
    Smak: Śladowy kwasek, banan, trochę słodu i zboża dla równowagi. [4]
    Wysycenie: Średnie. [4]
    Opakowanie: Ładna eta z niedźwiedziem, grającym na dudach (!!!), wyjaśnia to jedna z bajek z mchu i paproci na ecie... [4]
    Uwagi: Całkiem smaczny pszeniczniak, choć droga do ideału jest pełna zakrętów .

    Moja ocena: [3.725]

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Pięknie żółciutki jak kurczaczek na Wielkanoc, piwo całkowicie mętne. [4.5]
      Piana: Bielutka, gęsta, oczka drobniuteńkie ale przy opadaniu zbijające się w duże. Przy podaniu wysoka na około 4 cm, po dwóch łykach już tylko mgiełka na powierzchni ale obręcz przy szkle gruba, plamy na ściankach nieliczne. [3.5]
      Zapach: Intensywny, rasowo pszeniczny. Słodowość, banany i goździki. [4.5]
      Smak: Tu odzwierciedlenie zapachu. Solidna podstawa pszenicznej słodowości, banany, rześka owocowa nuta brzoskwińi, moreli i mirabelki. Ani śladu wodnistości dość często występującej w tym gatunku. Tu jednak zasyp 58% słodu pszenicznego chyba zrobił swoje - piwo jest pełne ale zarazem orzeźwiające i dobrze pijalne. [4.5]
      Wysycenie: Dla mnie idealne, choć ktoś może powiedzieć że pszenica powinna być bardziej wysycona, ja jednak wolę mniej niż za dużo. [4]
      Opakowanie: Fajna smukła szklanka firmowa dedykowana do tego gatunku, podkładka, czyli wszystko jest tak jak trzeba. [5]
      Uwagi: Pite 14.04.2019 na miejscu w browarze, cena 10 zł.

      Moja ocena: [4.4]

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        #4
        Fotka:
        Attached Files

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: ciemno-żółty, mętne [4]
          Piana: biała, drobna, delikatna, opada powoli [3.5]
          Zapach: miły, słodowo-bananowy [3.5]
          Smak: dość treściwe, lekki cytrus, zbożowy posmak, trochę banana, delikatna goryczka, wszystko to na tle dość niezłej bazy słodowej ale zdecydowanie dominującej nad całością [3.5]
          Wysycenie: troszkę za dużo [4.5]
          Opakowanie: fajna prosta etykieta, gładki kapsel [3.5]
          Uwagi: Dobra pszenica ale tylko dobra

          Moja ocena: [3.575]
          Attached Files
          Last edited by becik; 14-08-2019, 18:05.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎