Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2018.05.19 TYCHY-51 Miedzynarodowa Tyska Giełda Birofiliów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SKB
    Member
    • 11-2013
    • 41

    2018.05.19 TYCHY-51 Miedzynarodowa Tyska Giełda Birofiliów

    Śląski Klub Birofilów ma przyjemność zaprosić na 51 Międzynarodową Tyską Giełdę Birofiliów, która odbędzie się 19 maja na terenie Stadionu Miejskiego Tychy przy ulicy Edukacji 7 .
    Giełda rozpocznie się o godz. 8:00
    Sponsorami imprezy będą :
    Kompania Piwowarska Tyskie Browary Książęce i Śląski Klub Birofilów

    W sprawie rezerwacji stolików prosimy o kontakt tylko i wyłącznie na adres : slaski.klub.birofilow@o2.pl

    Dla gości chcących skorzystać z noclegów , podajemy kilka propozycji :
    Nowoczesny hotel biznesowo-usługowy w centrum Tychów. W ofercie bogate SPA, sale konferencyjne i okolicznościowe, wyjątkowa restauracja.


    Nowoczesny hotel biznesowo-usługowy w centrum Tychów. W ofercie bogate SPA, sale konferencyjne i okolicznościowe, wyjątkowa restauracja.

    Strona Oficjalna Hotel Tychy*** & Tychy Prime****. Informacje na temat ofert, opinii gości, uslug i położenia naszego hotelu. Najlepsza Cena Gwarantowana.

    Śląski Klub Birofilów
  • kruger_nr1
    Senior
    • 11-2005
    • 801

    #2
    Czy może ktoś z kolegów kolekcjonerów będzie przed giełdą w Tychach w Mazurskim Browarze w Ełku? Interesuje mnie beczka 5L piwa taka jak na zdjęciu. Proszę o PW jeśli by ktoś chciał mi pomóc.
    Attached Files
    Kolekcja puszek piwnych:
    http://puszkikrugera.web-album.org/

    Comment

    • SKB
      Member
      • 11-2013
      • 41

      #3
      Chciałbym przypomnieć , że do giełdy zostało już tylko 9 dni .
      Rezerwacje stolików przyjmujemy do 17 maja do godz.20:00.
      Informuję , że będą dwa wzory kapsli i dwa wzory podstawek okolicznościowych.
      Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy
      Śląski Klub Birofilów

      Comment

      • seba_gliwice
        Senior
        • 10-2003
        • 374

        #4
        A potwierdzenia rezerwacji wysyłacie od kiedy?, do kiedy? i czy w ogóle !?
        Już drugi raz monituję mailem w tej sprawie i cisza "jak po śmierci organisty". Nie wiem, czy to przerost wypaczonej i niczym nieuzasadnionej megalomanii, czy osobiste luki w dobrych obyczajach.

        Nie wiem, czy stolik mam zarezerwowany, czy też macie mnie w głębokim poważaniu. W obu przypadkach elementarna kultura podpowiada odpowiadanie na maile - Jeśli to kogoś przerasta, to powierzcie to osobie, która temu podoła ... Pozdrawiam i do zobaczenia (mam nadzieję) w sobotę!


        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SKB Wyświetlenie odpowiedzi
        ... Rezerwacje stolików przyjmujemy do 17 maja do godz.20:00 ...

        Comment

        • adi_999
          Senior
          • 11-2004
          • 425

          #5
          Potrzebuje 4 puszki z Biedronki o poj 550 ml w wersji strong . Puste . Otwarte od dołu . Jesli ktos mi noze kupic to zawartosc do konsumpcji a za puszki zaplace
          Attached Files
          mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            Przecież obie Warki to ogólnokrajowe marki i te piwa są dostępne w całej Polsce.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Raciborz
              Senior
              • 06-2004
              • 594

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Przecież obie Warki to ogólnokrajowe marki i te piwa są dostępne w całej Polsce.
              Za wyjątkiem łódzkiego

              Comment

              • adi_999
                Senior
                • 11-2004
                • 425

                #8
                Zwiedzilem kilka sklepow w Łodzi i okolicy . Niestety wyszły . Takze jak ktos ma ochote na darmowe piwo i dostawe konserw na giełde do Tych to zapraszam
                mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                Comment

                • adi_999
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 425

                  #9
                  Mam taka masowke do wymiany na inna masowke . Ktos chetny to pw z propozycja . Wymiana tylko w Tychach

                  thematicbeerlabels.web-album.org/album/46890,masowka
                  mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                  Comment

                  • Raciborz
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 594

                    #10
                    Będzie ktoś z piwami " Porter " do wymiany ?. Mam na wymianę Racibórz, Opat, Pardubice 2017

                    Comment

                    • misjogi
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 147

                      #11
                      Dzięki organizatorom,giełda udana,kolekcjonera z Wrocławia od którego przy wymianie otrzymałem serię kapsli Witnica-MŚ Rosja 2018 proszę o kontakt na PW,dziękuję.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎