Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fidoangel
    Senior
    • 07-2005
    • 3489

    #31
    I to Zgoda ma rację bo plotki o odwołaniu a samo odwołanie to dwa niezależne byty funkcjonujące w różnym wymiarze czasowym.
    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

    Comment

    • sergioP
      • 09-2005
      • 1261

      #32
      Macie Panowie absolutną trafność.
      Czuję się zrugany
      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
      - ???
      - ...napiłbym się piwa.

      ------------------------------------------
      Dzień dobry panu.
      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

      Comment

      • fidoangel
        Senior
        • 07-2005
        • 3489

        #33
        Popraw czymś mocniejszym i to bezsensowne uczucie minie.
        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
          Do Largusa ja też chętnie bo nie byłem. A tam jeziorka też są tylko czy ośrodek się jakiś znajdzie? Bo raczej z załatwieniem odwiedzin browaru problemu by nie było.
          Jest ośrodek, jest jeziorko.



          EDIT: raczej nieczynny

          Last edited by zgoda; 15-05-2018, 10:21. Powód: nieczynne
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • dadek
            Senior
            • 09-2005
            • 4538

            #35
            Fajne miejsce, może już po remoncie?

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #36
              Spóźniłem się z odpowiedzią na czas, więc kwestia zlotowa dalej otwarta:

              Jeśli ktoś z Was chce swoim imieniem firmować zlot (7-8-9.września) jako osoba ogarniająca temat, chętnie skorzystam z Twojej pomocy. Perła raczej nie, Zakładowy raczej tak jeśli chodzi o browar. Ale to E-prezes rzucił jak było to aktualne, więc w tym momencie browar jak i miejsce jest w miarę dowolne. Jeśli chodzi o Czechy to potencjalnie fajnym miejscem jest Frydlant, bo browar robi dobre piwa, jest co zwiedzać, a obok browaru był kemping z domkami (widzieliśmy w lutym że istnieje ale wtedy był oczywiście zamknięty ).

              Trzeba ustalić warunki z ośrodkiem - (ok. 50-60 miejsc - preferowany ośrodek na taką a nie inna liczbę osób) jaki koszt noclegów, do kiedy zaliczka, czy jest miejsce na ognisko, ile kosztuje drewno na dwie długie noce plus kije na kiełbasy i inne, czy można tam własny sprzęt i piwo użytkować, dostęp do prądu, czy jest jakieś miejsce w razie tfu tfu niepogody, zagadać z browarem czy nas wtedy w sobotę będzie mógł przyjąć z podziałem na pewnie 3 tury, sprawdzić ile kosztowałby autobus (dla tej liczby osób) tam i z powrotem plus rezerwacja (czy tam jakaś kolejka jeśli dostępna)....

              byłoby to wskazane jeśli to udałoby się komuś okiełznać do końca maja. Zrobilibyśmy przeliczenie kosztów, ustalenie dat granicznych, przygotuję formatkę zlotową z danymi wolontariusza do czynienia przelewów i wprowadzę techniczną możliwość zapisywania się na zlot. Kto chętny?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Warzywo
                Senior
                • 08-2016
                • 955

                #37
                Frydlant - w woj. libereckim czy morawsko- śląskim.
                Jeżeli pomógł by mi ktoś ogarniający język czeski (bo szczegóły lepiej załatwiać już po czesku) to przemyślałbym temat załatwiania.

                Comment

                • Warzywo
                  Senior
                  • 08-2016
                  • 955

                  #38
                  Jeżeli chodzi o liberecki to oba campy we Frydlancie wyglądają na zamknięte (mają wpisy uzavzeno). Czynny jest w Kunaticach koło Frydlantu).

                  Comment

                  • Warzywo
                    Senior
                    • 08-2016
                    • 955

                    #39


                    liberecki Frydlant, na 60 osób.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #40
                      Liberecky, to byla bardzo luźna propozycja w odniesieniu do zeszłorocznych sugestii czeskich. Ktoś musiał by i tak to udźwignąć...

                      Zgoda, wbijamy się do ciebie
                      Last edited by ART; 23-05-2018, 05:32.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • heckler
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 1817

                        #41
                        Zaraz przy browarze:

                        http://www.tenisfrydlant.cz/cenik po taniości Czynne do października.
                        http://www.tenisfrydlant.cz/galerie są chatki, ale ile ich jest, jak z terminami należałoby zapytać u źródła.

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9729

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
                          Zaraz przy browarze:

                          http://www.tenisfrydlant.cz/cenik po taniości Czynne do października.
                          http://www.tenisfrydlant.cz/galerie są chatki, ale ile ich jest, jak z terminami należałoby zapytać u źródła.
                          A po co mi na zlocie "tenisová raketa"? Wolałbym łazienkę w domku, a jakoś wątpię...

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            A po co mi na zlocie "tenisová raketa"?
                            Żebyś mógł czym odganiać muchy w WC
                            Last edited by emes; 23-05-2018, 16:38.

                            Comment

                            • heckler
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 1817

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              A po co mi na zlocie "tenisová raketa"? Wolałbym łazienkę w domku, a jakoś wątpię...
                              Jak dziecko. Kliknij w zakładkę , ubytovani, i będziesz miał cennik za noclegi. Łazienka w takich przybytkach raczej będzie wspólna.

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heckler Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jak dziecko. Kliknij w zakładkę , ubytovani, i będziesz miał cennik za noclegi. Łazienka w takich przybytkach raczej będzie wspólna.
                                Myślę, że podobnie jak Pancernik zrobiliśmy to wszyscy. Także przejrzeliśmy galerię i zdaliśmy sobie sprawę, że ważniejsza od rakiety tenisowej jest toaleta. Jest to impreza piwna i naturalnym jest, że często chodzi się do toalety.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎