Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    #76
    Jezeli mam wyrazić preferencje to nad Bugiem ale jakby co pojadę wszędzie

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale za to ze zlotu... Jadę prosto do Zakopanego... .
      O, mmmathhhkho... Sprawdziłem, ile się z obu tych opcji jedzie do Zakopanego... Masakra.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        • Nad Bugiem, ośrodek "Pod Sosną" (link już zapodałem), też domki.
        Szczegóły na stronie ośrodka. Tu Pani wstępnie potwierdziła koszt 200 zł/os. za pobyt, w tym nocleg 2 doby, ognisko, z jadłem i 1 śniadanie. Resztę warunków rezerwacji mam dostać dziś wieczorem.

        Decydujcie!
        Łukcze odpada, bo w tydzień nie ogarnie się wpłat żeby wpłacić zadatek.

        Co do Sosny - jestem ogólnie za, ale cena jest dość wysoka jak na warunki, bo domki w sezonie na stronie kosztują jakoś 90 zł za dwie doby od osoby, pozostaje 110 zł, z czego no z 5zł to drewno na ognisko, a nieco ponad 100 zł za wyżywienie to dużo jak na śniadanie plus jadło na ognisko. Dodać trzeba transport pewnie jakieś 8-10 zł, ew. koszulka zlotowa ok. 25-30 zł. no i piwo... jakieś 70-90zł i....
        Last edited by ART; 08-06-2018, 08:47.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #79
          W Łukcze wypada 175 zł. Tam 200, ale babka z Pod Sosną kompletnie mnie olewa. Już dwukrotnie prosiłem o potwierdzenie mailem warunków wraz z ceną (nie odpowiada na maile, tylko kontakt telefoniczny) i mówi, że to zrobi, ale do dziś nic. Nie mam jak się odnieść do cen, a z wstępnych kalkulacji ze strony wychodzi 165 zł. Nie 200.
          ART mam cisnąć temat?

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #80
            Łukcze zgodził się na przesunięcie terminu wpłaty zaliczki do końca lipca.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #81
              No to jak?

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #82
                Nie wiem Tomku, 80 km do browaru to są bite 2 godziny autobusem w jedną stronę, przy tej lokalizacji (Łukcze) raczej odpada taka wycieczka... Mało kto się wypowiada, więc możesz sobie odpuścić.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Warzywo
                  Senior
                  • 08-2016
                  • 955

                  #83
                  Dla mnie ważniejszy jest zlot, na wizycie z browarze nie koniecznie mi zależy. Ja preferuję nad Bugiem (ale mogę pojechać wcześniej).
                  a, że ludzie się nie wypowiadają to jasne - tak naprawdę chodzi nam o spotkanie a miejsce jest drugorzędne.

                  Comment

                  • fuliano
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1825

                    #84
                    Też jestem za lokalizacją nad Bugiem. A te 25 zł różnicy myślę, że w budżecie rocznym rozbiję jakoś i zdołam przetrwać do następnego zlotu.

                    Comment

                    • Piecia
                      Senior
                      • 02-2002
                      • 3307

                      #85
                      Jestem za opcją nadbużańską. Też nie zależy mi na zwiedzaniu browarów, ale na spotkaniu z Ludźmi.

                      Czuwaj!
                      Koniec i bomba,
                      Kto nie pije ten trąba !!!
                      __________________________
                      piję bo lubię!

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9729

                        #86
                        Zwiedzanie browarów nie jest niczym złym, ale...
                        Jako osobnik niewarzący powoli przestaję odróżniać browary od siebie.
                        Te wszystkie detaliczne parametry w procesie warzenia mam w głębokim poważaniu.
                        Na ostatnim zlocie zwiedzenie browaru zajęło mi jakiś kwadrans, potem obszedłem ze dwa razy całą wioskę tylko dlatego, że nijak nie dało się wrócić na zlotowisko lub do Milicza.
                        Tyle .

                        Comment

                        • nikita_banita
                          Senior
                          • 06-2003
                          • 1363

                          #87
                          W lokalizacji Wólka możemy zajrzeć do broVcy i Starej Szkoły w Osmolli (jeśli się zgodzą) - ja chętnie się tam zamelduję
                          Byłaby to dla mnie motywacja, żeby wybrać się na zlot...

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            #88
                            Wólka Nadbużna chyba jest lepszą opcją. Lubie wyjazdy do browarów, a tu są bliżej.
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #89
                              Jakby co to mam od nich ofertę, więc mogę działać. Termin wpłaty zaliczki koniec lipca.

                              Comment

                              • zgoda
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 3516

                                #90
                                Wólka Nadbużna to mój kandydat, a browarów i tak nie zwiedzam. Wystarczą mi relacje Piwnego Turysty i Dadka.
                                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎