Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekeb
    Member
    • 05-2004
    • 80

    #91
    Co myślicie o nw. ośrodku wypoczynkowym, który dodatkowo oferuje "możliwość zorganizowania transportu na korzystnych warunkach", i co ważne jest bliżej Jagiełły lub Piwnego Podziemia niż dotychczas rozważane opcje noclegowe.

    Cena domeny: 5000 PLN (do negocjacji). Możliwość kupna na raty od 312.50 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #92
      Okuninki akurat chciałem uniknąć, ale spoko jak są chętni...

      A jak wygląda kosztowo?
      Last edited by e-prezes; 13-06-2018, 11:20.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #93
        No to obdzwoniłem. 100 zł pokój dwuosobowy, 140 zł trzyosobowy, domki 4 os. 190 zł za dobę. Jest zadaszenie, a ognisko można zorganizować samemu wedle uznania. Koszt transportu to 800-1000 zł jak jednym kursem 57 lub 60 osób..

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          #94
          Okuninka to horror, pełno ludzi w wykendy, tabuny małolatów najebanych w sztok. Skupmy się na Wólce

          Comment

          • darekeb
            Member
            • 05-2004
            • 80

            #95
            Tego nie wiedziałem. W takim razie nie było tematu.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #96
              Cóż, ja miałem czas do 8-go. Teraz czas na ART-a.

              Comment

              • Maremali
                Senior
                • 05-2002
                • 1953

                #97
                Jeśli nie ma chętnych na zwiedzanie browaru to zamiast pojazdu, który miewa problemy z cofaniem może chociaż zamówić małego busika dla chętnych podtrzymania tej pradawnej zlotowej tradycji.
                http://maremali.web-album.org/

                Comment

                • dadek
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 4538

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jeśli nie ma chętnych na zwiedzanie browaru to zamiast pojazdu, który miewa problemy z cofaniem może chociaż zamówić małego busika dla chętnych podtrzymania tej pradawnej zlotowej tradycji.
                  Jak nie ma chętnych!? Zlot bez browaru to jak browar bez warzelni!

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    #99
                    Ależ są browary bez warzelni. Ten w Biłgoraju to już szczególnie

                    Comment

                    • zgoda
                      Senior
                      • 05-2005
                      • 3516

                      Trzeba iść z duchem czasu.
                      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10737

                        Po co warzelnia, wystarczy laptop
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          Moi mili, przypominam o wakacie na stanowisku głównodowodzącego zlotem. Ja nie pociągnę tematu z powodów już wymienianych wyżej. Nie czekajcie na moją aprobatę rzucanych pomysłów, wyłońcie kogoś kto to ogarnie od a do z i to zrobi, ja się dostosuję jeśli tylko będzie nas stać na udział w imprezie

                          Poniekąd rozumiem dlaczego nikomu się nie chce tego podjąć, niestety nie mam póki co planu awaryjnego.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • fuliano
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1825

                            Prezesie to może spróbuj powrócić do tej lokalizacji nad Bugiem?
                            Albo cokolwiek, bo dupa zbita będzie.
                            A pewnie sporo ludzi przy forum już tylko te zloty trzymają
                            W Tobie nadzieja

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              Skoro większości odpowiada opcja "nad Bugiem" to zajmę się tym.
                              Na tę chwilę są wyszczególnione koszty noclegu i żarełka, czyli 100 zł za nocleg dwie doby oraz 75 zł ognisko i 25 zł za śniadanie (stół szwedzki). Koszt transportu i piwa do tego dojdzie, czyli jakieś 100-130 zł. Ale to potwierdzę jak się dowiem konkretnie. Do końca lipca wpłata zaliczki.

                              Menu na ognisko:
                              • kiełbaski na patyk
                              • kociołek myśliwski z ogórkiem małosolnym
                              • bigos myśliwski ,
                              • golonka po bawarsku
                              • kiszka ziemniaczana
                              • deska serów
                              • deska wędlin wiejskich
                              • smalec z ogórkiem
                              • surówka wielowarzywna
                              • dodatki keczup, musztarda
                              • pieczywo
                              • kawa, herbata

                              oraz drzewo na ognisko.

                              Comment

                              • Małażonka
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 4602

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                ja się dostosuję jeśli tylko będzie nas stać na udział w imprezie
                                Wydaje mi się, że jest parę opcji zmniejszenia kosztów, np.

                                1. Koszulki za dodatkową opłatą, a nie w opcji "biorę w cenie" Wiem, fajowa pamiątka, ale chyba bardziej zależy nam na spotkaniu;

                                2. Menu grillowe, za zgodą ośrodka (szczególnie, że to po sezonie), myślę, że dałoby się okroić - wszak to nie wesele, tace tego i owego (tj. serów i mięsiw), myślę, że można by było usunąć (ew. udostępnić za dodatkową opłatą). Osobiście, kociołka z golonką i jeszcze do tego kiełbachą popijając piwem w siebie nie wepchnę, a Ci co są w stanie, z reguły własny prowiant ze sobą mają (i z reguły lepszy niż ten proponowany przez ośrodek). A, i na śniadanie nie wszyscy wstaną.

                                3, Myślę, że można jeszcze zjechać z kosztów, skoro większość nie przejawia chęci wyjazdu do browaru albo dopiero nad ranem kładzie się lulu: "koszt dojazdu dla osób chętnych za dodatkową opłatą w kwocie..." lub w razie zbyt małej ilości chętnych zrezygnować z tej opcji.

                                Więcej oszczędności na tą chwilę nie wymyślę, ale na pewno dałyby się znaleźć, przynajmniej tak mi się wydaje...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎