Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Wsparłem to forum, ponieważ jest to jedyne niezależne miejsce w sieci w Polsce, gdzie mogę dowiedzieć się absolutnie wszystkiego nt. piwa i wszystkich związanych z nim zagadnień. Gdzie jest kupa ludzi, którzy mają niesamowitą wiedzę i dzielą się doświadczeniem z innymi, gdzie jest ogromna baza opinii, testów i recenzji piw.
Mikko
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 29-06-2018, 11:58
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: ciemno-złocisty [4]
Piana: ecru, drobna, dość zwarta, opada powolutku, osadza się na szkle [3.5]
Zapach: lekki, głównie słodowy [3.5]
Smak: dość pełne i w miarę treściwe, faja stonowana lekka goryczka, dobrze wyczuwalna baza słodowa, lekka owocowość, mankament taki, że momentami słodycz zaczyna przeważać w kącikach ust, da się też na siłę wyczuć metaliczność [4]
Wysycenie: odrobinę za duże [4.5]
Opakowanie: puszka 0,5l dość charakterystyczna ke ogólnie nic wyjątkowego, wreszcie jakieś nawiązanie do Tarczyna z tego browaru [4]
Uwagi: Mimo paru mankamentów, ogólnie całość robi dobre wrażenie i można spokojnie parę puszek wypić, tylko ta moc, 6% jak dla mnie zdecydowanie za dużo

Moja ocena: [3.8]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg DSC_0364.jpg (28,5 KB, liczba wyświetleń: 263 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

becik edytował/a post 29-06-2018 o godz. 11:59.
Odpowiedz cytując