Zapraszamy na Wroclawski Festiwal Dobrego Piwa!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 12-07-2018, 09:38
Fotka Użytkownika: Shedao
Shedao Shedao is offline
Senior

Miejscowość: Wodzisław Śl./Wrocław
Standardowy

Środkowy browarek z Louńskiej trójcy. Odwiedzony 29.06 w godzinach okołopołudniowych, kiedy w lokalu na poledni nabidkę zwaliło się chyba pół miasta Udało nam się jednak zająć stolik, i to na ogródku, gdzie mogliśmy korzystać z pięknej pogody.

Faktycznie do godziny 13 w ofercie są tylko rzeczy z nabidki, regularne menu jest niedostępne. Jako, że oferta nabidki, jak i zapowiedziany długi czas oczekiwania na jedzenie, nas nie zachęciły, zdecydowałem się tylko na piwo. Wypiłem dwa: Svetly Lezak 11 oraz IPA. Kelnerka obsługująca mnie była mocno niekomunikatywna, prosiłem o oba piwa małe, dostałem jedno małe, jedno duże... dodatkowo wydawała się mieć problem z tym, że poprosiłem o deseczkę degustacyjną (która jest w ofercie). Zaczęła coś kręcić, że długo będzie nalewana (a piwa w wersji 0,3/0,5l. to już nie problem ), w końcu zrezygnowałem.

Same piwa - uwaga, spoiler alert - najsłabsze w Lounach. IPA była tak jałowa, że klękajcie narody. Svetle to dolne regiony czeskich minipivovarów. Nic specjalnego.

Ogólnie - nie urzekło mnie to miejsce w żadnym aspekcie. Zdecydowanie bardziej warto przejść się do pobliskiego Zichovca.
Odpowiedz cytując