Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witam Was Piwowarzy :)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maciek00186
    Junior
    • 07-2018
    • 2

    Witam Was Piwowarzy :)

    Czesc !! Mam na imie Maciek i przygode z browarem domowym zainspirowana " efektem Kopyra" zaczalem w grudniu zeszlego roku. Mam za soba 5 warek glownie brewkity przeniczne i dla odmiany jeden stout fermentowane na cukrach BA PLUS, refermentacja na glukozie. W moim odczuciu bajka w porownaniu z koncerniakami. Ostatnią warke zrobilem takze z brewkitu przenicznego ale tym razem zamiast cukrow dodalem 1.7kg slodu przenicznego i czekam na efekty Jedynie mocą nie powalają te moje wynalazki bo poczatkowe blg zazwyczaj mialem 12-9 a koncowe nie mniej niz 2.5. Juz czekam na porady
    Pozdrawiam Serdecznie !!!
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Witaj

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10737

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maciek00186 Wyświetlenie odpowiedzi
      Czesc !! Mam na imie Maciek i przygode z browarem domowym zainspirowana " efektem Kopyra" zaczalem w grudniu zeszlego roku. Mam za soba 5 warek glownie brewkity przeniczne i dla odmiany jeden stout fermentowane na cukrach BA PLUS, refermentacja na glukozie. W moim odczuciu bajka w porownaniu z koncerniakami. Ostatnią warke zrobilem takze z brewkitu przenicznego ale tym razem zamiast cukrow dodalem 1.7kg slodu przenicznego i czekam na efekty Jedynie mocą nie powalają te moje wynalazki bo poczatkowe blg zazwyczaj mialem 12-9 a koncowe nie mniej niz 2.5. Juz czekam na porady
      Pozdrawiam Serdecznie !!!
      Witaj, Kopyr nauczył pszenicy przez rz?
      ps przeczyść klawiaturę, bo alt się zacina
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Maciek00186
        Junior
        • 07-2018
        • 2

        #4
        Dzięki za uwage! Z dyktanda pewnie była by bomba
        Nie, Kopyr jedynie pokazał mi jak nie zepsuć najprostszego zadania( czyli piwa z puszki). Niemniej jednak bardzo mnie cieszy obecność świeckich umysłów. Czuję, że wiele się tutaj nauczę ( od ortografii po warke na wyższym szczeblu).
        Pozdrawiam ! :stout

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎