Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Będę miał coś ze Smoczej Głowy.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      Sorry, że tak gęsto piszę, ale czas nagli.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Co prawda w zlotowniku jest wybór koszulki, ale tę tym razem każdy może indywidualnie ogarnąć we własnym zakresie - jeśli się wyłoni jakiś chętny do zrobienia logo podam info gdzie można zrobić fajne koszulki w miarę przystępnych cenach i sprawdzonej jakości.
      Koszulka nie jest ujęta w cenie zlotu. Jeśli będzie ktoś chętny przygotować zlotową grafikę na klatę - zapraszam do pisania w plotach.
      ART, a udzielasz zgody na wykorzystanie logo browar.biz? Bez tego będzie to bezprawne, jak sądzę.

      Czyli jak jest chętny grafik?

      Comment

      • dadek
        Senior
        • 09-2005
        • 4538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Wpisujcie proszę swoje sugestie piwne - jakie piwa powinny pojawić się na zlotowym kranie/kranach. Na pewno będzie parę pozycji z Podgórza, reszta - kwestia otwarta póki co
        Myślę, że spokojnie możemy się skupić na ofercie okolicznych browarów coby daleko nie wozić. Podgórz, Browars, oba Szczyrzyce, lub wspomniana przez Artura 66 Dukla mają bogaty asortyment. Też uważam, że kwasy nie są konieczne w naszym piwnym menu, jest tyle fajnych piw, które lubią wszyscy, że szkoda kwasem zajmować miejsce.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          Sorry, że tak gęsto piszę, ale czas nagli.



          ART, a udzielasz zgody na wykorzystanie logo browar.biz? Bez tego będzie to bezprawne, jak sądzę.

          Czyli jak jest chętny grafik?
          Zgadzam się na użycie logo BrowarBiz na koszulce zlotowej AD 2018
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Rycho_128
            Senior
            • 03-2007
            • 1039

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
            Myślę, że spokojnie możemy się skupić na ofercie okolicznych browarów coby daleko nie wozić. Podgórz, Browars, oba Szczyrzyce, lub wspomniana przez Artura 66 Dukla mają bogaty asortyment. Też uważam, że kwasy nie są konieczne w naszym piwnym menu, jest tyle fajnych piw, które lubią wszyscy, że szkoda kwasem zajmować miejsce.
            No właśnie: podepnie się kwacha i jeden kran przez cały zlot będzie zablokowany...
            A ponadto same krafty? Nie wypłacimy się do końca życia, coś normalnego i tańszego by się zdało, jakaś dajmy na to czeska desitka, no, może jedenáct niech by było
            Gdański Browar WaRy
            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rycho_128 Wyświetlenie odpowiedzi
              (...)coś normalnego i tańszego by się zdało, jakaś dajmy na to czeska desitka, no, może jedenáct niech by było
              Oj, tak i to 1000x tak. Marzy się mi coś normalnego i nie jebogłowego na Zlocie.
              Last edited by Małażonka; 19-07-2018, 15:38.

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                I tak całą rewolucję diabli wzięli, wracamy do punktu wyjścia, piwnego wyjścia.

                A może i włosy nam odrosną i brzuchy poznikają a docent na Zlot przyjedzie jak za starych czasów
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  Nie wiem czy wracamy do punktu wyjścia, ale osobiście czuję się jak pies zagłaskany na śmierć. Liczyłam, że jak wejdziemy do Unii, przede wszystkim piwa naszych sąsiadów staną się dostępne, i co ważniejsze w dobrej cenie. W zamian za to mam dziesiątki minibrowarów, których piwa nie zawsze trzymają poziom, ale za to zawsze trzymają wysoką cenę. Nie jestem pewna czy na pewno na tym mi zależało...

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                    I tak całą rewolucję diabli wzięli, wracamy do punktu wyjścia, piwnego wyjścia.
                    Mason i Browarzyciel dywagowali na ten temat w czerwcu na swoim kanale w YouTube. Do punktu wyjścia nie, ale urozmaicenie (a to było motorem rewolucji) jest nadal wskazane. Ja co prawda kraftowych pilsów nie pijam, ale jak coś będzie dobre i złapie się w budżet to chętnie. Obstawałbym jednak za czymś lokalnym, przez co zlot nabierze starego (patronackiego) wymiaru.

                    No i co z tym grafikiem? Rzućcie jakieś szkice. Niekoniecznie tu, może być zlinkowane na google drive. Zacznijmy od czegoś...

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      Jakieś hasło przewodnie tego sezonu? W tamtym roku był beton chyba.
                      Skoro Poręba to grafika z jakimś drwalem żłopiącym browar
                      Last edited by fuliano; 20-07-2018, 21:01.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        że co, że kosimy krafty?

                        Comment

                        • fuliano
                          Senior
                          • 07-2010
                          • 1825

                          I coś na początek mamy. Dawać jakieś kolejne propozycje, coś w końcu wybierzemy.

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            Wygląda na to, że zmieścimy się w 11 domkach. Nadal brak wpłaty od 3 uczestników.

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              Wnioskuję, że koszulków nie będzie?
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wnioskuję, że koszulków nie będzie?

                                Zróbmy powtórkę porterowych z jakimś prostym dodatkiem zlotowym...
                                Nie, nie zajmę się projektem, jestem noga graficzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎