Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browarnia Bastion, APA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Browarnia Bastion, APA

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Ocena z ARTomatu

    Kolor: pomarańcz [5]
    Piana: biała, drobna, zwarta, trzyma się do samego końca [4]
    Zapach: miły, lekki, owocowo-chmielowy, pięknie tańczy na piwie [4]
    Smak: pełne, treściwe, fajna goryczka, wyraźna, bardzo dobrze skontrowana owocowym posmakiem, dobrze wyczuwalna baza słodowa pozostawiają miły lekko słodkawy posmak na języku, całość bardzo dobrze zbalansowana [5]
    Wysycenie: bez zarzutu [5]
    Opakowanie: etykieta oryginalna, brak do pełni firmowego kapsla [4.5]
    Uwagi: Bardzo smaczne piwko

    Moja ocena: [4.525]
    Attached Files
    Last edited by becik; 10-08-2018, 22:12.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: Bursztynowy zamglony. [4]
      Piana: Biała, bardzo drobna, średniowysoka ale dość trwała. [3.5]
      Zapach: Cytrusy, lekki ślad karmelu. Nic szczególnego... [3]
      Smak: Goryczka, lekko ściągająca, z posmakiem orzechowym. Tło wytrawnych cytrusów. [3.5]
      Wysycenie: Średnie, ale nieco balonuje. W sumie zaskakująco . [4]
      Opakowanie: W serii Bastionu, kolorowe szkiełka (?) na czarnym tle. W środku szyszka. [4]
      Uwagi: W odróżnieniu od przedpiszcy, jakoś mnie to piwo nie przekonało...

      Moja ocena: [3.4]

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #4
        Wersja dla Piwnej Sprawy na 4 lecie knajpy. Bastionowa APK-a pita zarówno w wersji butelkowej jak i beczkowej okazała się doskonała. Nadal dla mnie świetne piwo
        Attached Files
        Last edited by becik; 09-01-2019, 21:37.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #5
          Ładny zapaszek, a w smaku zaokrąglona słodowa owocowość, podobnie jak w zapachu. Brakuje mi tu trochę nut iglastych. Do tego goryczka - wyraźna, ale nie przegięta. Piwo dość blisko West Coast IPA. W miarę picia owocowość staje się bardziej gładka, powiedzmy, brzoskwiniowa.
          Po kilku nowofalowych produktach, dość ohydnych, to piwo wydało mi się sensowne.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎