Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

XVII Zlot Browar.biz - ploty

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sergioP
    • 09-2005
    • 1261

    Attached Files
    - Wiesz Luciu, co ci powiem?
    - ???
    - ...napiłbym się piwa.

    ------------------------------------------
    Dzień dobry panu.
    Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
      Błąd!!!

      Pierwszy i drugi Zlot też były bezkoszulkowe
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • sergioP
        • 09-2005
        • 1261

        Dwa pierwsze Zloty odbyły się przed narodzinami nowej, świeckiej, koszulkowej tradycji więc nie można ich traktować w kontekście bezkoszulkowości na równi z tym, na którym po 14 latach, 14 Zlotach i 14 koszulkach, koszulki nie będzie
        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
        - ???
        - ...napiłbym się piwa.

        ------------------------------------------
        Dzień dobry panu.
        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

        Comment

        • fidoangel
          Senior
          • 07-2005
          • 3489

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
          Błąd!!!

          Pierwszy i drugi Zlot też były bezkoszulkowe

          Czyli drugi od końca i ostatni też bezkoszulkowe? No i to by sie zgadzało.
          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            A kto powiedział, że będzie w przyszłym roku zlot? Albo, że będzie ostatni? Jak na razie dało się zebrać pięćdziesiąt kilka osób i nie jest to najmniej liczny zlot.
            Jeszcze ten się nie zakończył, ani nawet nie zaczął, a tu już podsumowania.

            Zwykle ogarniał to wszystko ART. Ja również jestem noga z grafiki i logosik bialskiej giełdy też nie ja robiłem. Więc tym się nie zajmę. Złożyłem zapytanie w firmie projektowej, bo cały czas liczę, że będzie koszulka, choć do niczego mi nie potrzebna. Na razie bez odzewu, choć poprzedni mój projekt wycenili.

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              No wiesz, zawsze to ogarniał Art, ze zrozumiałych powodów, teraz Ty ale lista chętnych krótka. Dla mnie koszulka b.bizowa albo Zlotowa to podstawa bo chodzę, latem, głównie w T-szertach a nie mam innych tematycznych niż te wymienione i nie czuję się związany, nie identyfikuję się, w zasadzie, z niczym innym niż b.biz. Jakby sie skończyły kiedyś, to miałbym problem że tak powiem moralno-odzieżowy
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                No wiesz, zawsze to ogarniał Art, ze zrozumiałych powodów, teraz Ty (...)
                A gdzie to jest napisane? bo z tego co pamiętam w faktach jest, że każdy ogarnia to we własnym zakresie. Moja inicjatywa była czysto spotaniczna i hipotetyczna, bo jakby okazało się, że koszt koszulki wyjdzie x (gdzie x jest kwotą zbyt dużą) to i tak byłaby lipa. W sumie nadal jest lipa, bo nawet nie ma motywu, loga, chętnego grafika, by to ruszyć dalej.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  Aaa, i jeszcze jedno... ART jest jeden! Nie zamierzam go zastępować czy coś w tym stylu. Warunkowo się zgodziłem poprowadzić przygotowania do zlotu, bo nie było innych chętnych, poza Doranem. Tyle.

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Jest motyw:
                    Browar.biz not dead

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Po Zlocie Betonu Browar.biz wybieramy się ze Slavoyem na Babią Górę - plan wstępny: poniedziałek 10 września dotarcie do Schroniska Markowe Szczawiny, nocleg, 11 września w zależności od pozlotowej kondycji ;-) Babia Góra Szlakiem Akademików lub mniej wymagająca wycieczka, a 12 września Babia - ale stawiam na Babią 11 września - może ktoś chętny, żeby dołączyć?
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9729

                        Ja prosto z tej betoniarni ruszam w Tatry.
                        W planach Szpiglasowy Wierch, Wrota Chałubińskiego, Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem no i znowu Rysy .

                        Comment

                        • artur66
                          Junior
                          • 07-2012
                          • 19

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          A gdzie to jest napisane? bo z tego co pamiętam w faktach jest, że każdy ogarnia to we własnym zakresie. Moja inicjatywa była czysto spotaniczna i hipotetyczna, bo jakby okazało się, że koszt koszulki wyjdzie x (gdzie x jest kwotą zbyt dużą) to i tak byłaby lipa. W sumie nadal jest lipa, bo nawet nie ma motywu, loga, chętnego grafika, by to ruszyć dalej.
                          ja się już nie mogę doczekać mojego drugiego zlotu a może tak białe koszulki i na miejscu się je ozdobi farbą lakierem

                          Comment

                          • slavoy
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 5052

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja prosto z tej betoniarni ruszam w Tatry.
                            W planach Szpiglasowy Wierch, Wrota Chałubińskiego, Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem no i znowu Rysy .
                            My również myślimy o Tatrach, ale dopiero po kolejnym weekendzie, kiedy to znowu podejmuję próbę Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej.
                            Dick Laurent is dead.

                            Comment

                            • Pancernik
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 9729

                              Szanowni,

                              życie jest powieścią idioty, dlatego będę w stanie (mam nadzieję) dotrzeć do Was na zlotowe, sobotnie, śniadanie .
                              Mam w związku z tym prośbę do zlotowiczów - zaopiekujcie się moim prowiantem tak, żeby coś mi na drugą część zlotu zostało.

                              Ściskam, Pancernik

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                Ja dotrę najpewniej spóźniony, bo będę jechał ze szkolenia w Otwocku. Nie tak to sobie planowałem

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎