Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Browar.biz jest jednym z moich ulubionych portali, a przy tym najlepszym o tematyce piwnej - dlatego chcę dorzucić również swój wkład w to aby cały czas funkcjonował na swoim poziomie i nadal się rozwijał. Jako dokładający się do jego utrzymania mam poczucie że w jakimś stopniu uczestniczę w zwiększaniu świadomości piwnej społeczeństwa, ponieważ browar.biz odgrywa w tym chyba największą rolę w Polsce, a ja przyczyniam się do istnienia tego portalu.
Rzeszowiak
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 31-08-2018, 20:51
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: ciemno-żółty, mętne [4.5]
Piana: biała, drobna, doć zwarta, trzymała się do końca niedużym kożuszkiem [3.5]
Zapach: lekki, cyturowo-sosnowo-brzeczkowy [3.5]
Smak: dość pełne i treściwe, dominuje goryczka, lekko pestkowa ale mocna i wyraźna, cytrusowe posmaki, daleko w tle delikatne owoce, dość mocno wyczuwalna brzeczka [3.5]
Wysycenie: bez zarzutu [5]
Opakowanie: podoba mi się, firmowy kapsel [5]
Uwagi: Ciekawy wariant dla kierowców, na pewno wart sięgnięcia ale tylko czasem

Moja ocena: [3.7]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (36,5 KB, liczba wyświetleń: 247 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

becik edytował/a post 31-08-2018 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując