Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

inBrand, Pilsner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    inBrand, Pilsner

    Piwo gotowe do oceny
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4305

    #2
    Zapach mało intensywny, mineralno-ziołowy, barwa jasnożółta, słomkowa, piwo bardzo klarowne, wyscyenie ciut większe niż średnie. Piana drobnopęcherzykowa, dość obfita, po dwóch minutach opada do więcej niż obrączki. W smaku ładny balans słodowo-kwiatowy skontrowany mocną goryczką, lecz nie zalegającą, w miarę picia intensyfikuje się.
    Jest i goryczka, i treściwość większa niż w przeciętnym pilsie i orzeźwienie. Subiektywnie odniosłem wrazenie, że jest to piwo z pogranicza poetyki browaru restauracyjnego, ale tylko z pogranicza. Jeśłi miałbym odnosic jed podobnych piw, to jest gdzieś pomiędzy Niechanowem i Sulewskim.
    Zupełnie dobre wrażenia.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: złociste [5]
      Piana: biała, drobna, dość gęsta, utrzymuje się do końca [4]
      Zapach: lekki, miły, kwiatowo-słodowy [3.5]
      Smak: pełne, treściwe, goryczka wyraźna, świeża, pozostawiająca miły posmak w ustach, w międzyczasie lekkie owoce i świetny finisz słodowy, całość świetnie zbalansowana [5]
      Wysycenie: bez zarzutu [5]
      Opakowanie: ładna etykieta choć zbyt ciemna tonacja, gładki kapsel [4]
      Uwagi: Szok, myślałem, ze to będzie to zaledwie poprawne piwo, a okazało się być najlepszym polskim pilsnerem jaki piłem w tym roku. Żałuje,że nie wziąłem więcej. W Skokowie umieją robić piwa i co najważniejsze - robią to doskonale

      Moja ocena: [4.325]
      Attached Files
      Last edited by becik; 28-11-2018, 19:49.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: Złoty mętny. [4]
        Piana: Biała, bardzo wysoka, strzępiasta. Trwała. [4]
        Zapach: Zdecydowanie słodowy. Nieco jednostronny. [3.5]
        Smak: Lekka goryczka, tło owoców, jabłek i gruszek. Ta goryczka robi się nieco piołunowa. [3.5]
        Wysycenie: Średnie. [4]
        Opakowanie: Czarna, jakby marmurowa, eta. W stylu browaru. [4]
        Uwagi: Trochę dziwny pilsner. Dziwna goryczka.

        Moja ocena: [3.625]

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #5
          Po pewnym czasie kolejne podejście. Jak w poście wyżej, teraz to trochę dziwny pilzner... bo to właściwie helles. Z bardzo intensywną słodową bazą dającą o sobie długo znać ale też intensywną, krótką goryczką. W zasypie także słód monachijski, chmiele mittelfruch i Iunga.
          Ładna piana i klarowność. Pełność tego piwa w trakcie picia zostawia miłe wrażenie w ustach.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎