Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Białoruś, Mińsk, Moskowskaja 8, Dobra Pivnica [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Białoruś, Mińsk, Moskowskaja 8, Dobra Pivnica [zamknięte]

    Lokal, może nie firmowy, ale reprezentacyjny podbrzeskiego browaru rzemieślniczego Baupivo/Plznensky Pivovar. Spacerkiem 5 minut z dworca. Niewielki z ciekawym wystrojem. Zdjęcia poglądowe tutaj. Ja zrobiłem tylko głupawką i wyszły kiepsko.
    Lokal jest czynny od 10 do 23 poniedziałek-sobota (niedziela od 12). W ofercie 4 piwa browaru z nalewaka + butelkowe koncernowe. Można też zjeść. Cena za piwo 24 - 26 000 rubli za małe piwo. 30 - 35 000 duże. Podają we własne szkło.
    Attached Files
    Last edited by e-prezes; 21-05-2014, 21:16.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #2
    Ze względu na kiepski stan piw browaru spod Brześcia w knajpie pojawiły się piwa innych mińskich browarów rzemieślniczych.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Ze względu na kiepski stan piw browaru spod Brześcia w knajpie pojawiły się piwa innych mińskich browarów rzemieślniczych.
      ...ale to wcale nie pomogło. Nadal piwo schodzi za wolno. Szkoda. Miejsce fajne, niedaleko dworca, w centrum, a jednak 'nie kręci się'. Białorusini wolą importowane.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        11 sierpnia lokal odszedł w niebyt. Może coś powstanie, a może nie.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Na razie otwarł się obok suszi bar, ale nie jestem do końca pewien czy nie korzysta z pomieszczeń, które dawniej zajmowała kuchnia Pivnicy. Na razie z tamtej strony remont.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎