Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo bezalkoholowe, pomocy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nonalco
    Junior
    • 10-2018
    • 1

    Piwo bezalkoholowe, pomocy!

    Witam wszystkich cieplo!
    Otwieram w Irlandii sklep online z piwem bezalkoholowym. Glownie piwem, choc planujemy tez wina, etc.
    Okazuje sie, ze nie tak latwo znalezc jednak...towar...
    Pomysl byl taki, zeby zamawiac bezposrednio z browarow, ale przy niskim budzecie zdecydowanie lepiej wyglada opcja znalezcienia sensownej hurtowni, od ktorej moglibysmy kupic na poczatek paletke a moze dwie (po 800 butelek) piwa roznej prowiniencji. Udalo mi sie skontaktowac z kilkoma firmami, ale wiekszosc ma moze 5-6 roznych produktow bezalko. Idealnie by bylo jakby ktos dysponowal szerszym asortymentem, jeszcze bardziej idealnie jakby to byl asortyment roznorodny, piwa rzemieslnicze, polskie i nie tylko. No i w sensownej cenie.
    Czy jest tu ktos kto moglby polecic mi swoja lub nie swoja firme?
    Albo doradzic gdzie szukac. Myslalam o hurtowni w niemczech lub hiszpani rowniez, ale nie namierzylam nic, co ma rece i nogi.
    Wszystkie rady i uwagi przyjme z pokora. Amen.
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Na Dolnym Śląsku działa już od dłuższego czasu hurtownia/sklep z szerokim wyborem produktów bezalkoholowych:

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Rozumiem że sklep online w Irlandii po to by uniknąć jakiś głupkowatych polskich przepisów bo raczej nie adresowany do klienta irlandzkiego.
      Tam zainteresowanie bezalkoholowymi jest mniejwięcej podobne jak u nas czyli raczej niewielkie. Chyba kokosów na tym się nie uzbiera choć sam musiałem dziś kupić gazowaną lemoniadę Warki przyznam ze wstydem.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎