Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Wspieram browar.biz, bo to na prawdę świetna strona. Miejsce gdzie można pozna zdanie osób posiadających ogromną wiedzę, co daje okazje do rozwijania pogłębiana swojej wiedzy. Im więcej czytam tym bardziej zdaje sobie sprawę o ile sprawach nie miałem pojęcia. Polecam lekturę forum na każdą wolną chwilę. To skarbnica informacji! Dzięki tej stronie mogłem znaleźć sklepy oferujące szeroki asortyment piw, a także jakich produktów szukać na półkach, a których nie warto spróbować.
Krzysiek_K
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno

Stare 30-11-2018, 10:56
Fotka Użytkownika: Cooper
Cooper Cooper is offline
wylewny jestem

Miejscowość: Dolina Krzemowa UE
Standardowy

Pytanie czy na pewno jest wyemitowana przez browar bo widzę że z góry to założyłeś
Wiki pokazuje około 5 miejscowości z taką nazwą. Albo cały czas istniejącą (w Saksonii) albo w czasie okupacji w Czechach albo przed 1945 na tzw ziemiach odzyskanych u nas. W tej czeskiej był jakiś mocno historyczny browar powstały w XVI wieku , nie wiadomo do kiedy czynny i nie pojawia się tam nazwisko jak na butelce natomiast w Saksonii był Schnitter-Brauerei ale też w jego historii nie ma nazwiska Schorr.
Raczej pewnie jakiś skład piwa jeśli w ogóle piwna.

Zbiór/oferowane/poszukiwane birofilia z Mazowsza, Irlandii, Tanzanii oraz zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Web-Albumie

Cooper edytował/a post 30-11-2018 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując