Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
W pewnej chwili swojego życia zacząłem szukać czegoś więcej poza piwami popularnych marek, pytałem znajomych, przeglądałem bezkresne zasoby internetu. W końcu trafiłem na stronę browar.biz i okazało się, jak dużo mnie omijało w kwestiach piwnych. Od dwóch lat dość często zaglądam na forum, czerpiąc pełnymi garściami z niewyobrażalnej wręcz ilości wiedzy zgromadzonej przez forumowiczów. Aby browar.biz mógł nadal istnieć i się rozwijać, niezbędne jest wsparcie użytkowników - właśnie dlatego zdecydowałem się dołożyć swoją cegiełkę. Ty też wesprzyj browar.biz - zostań Premium Użytkownikiem.
moracz
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 10-01-2019, 10:33
artoszek artoszek is offline
Junior

Standardowy Przepis na inauguracje nowego browaru

Cześć.

Dobra, od początku, w najbliższym czasie kupuję stary dom z dużą piwnicą w celu zrobienia z niej browaru domowego, niestety nie mam pomysłu na to jakie piwko(a) uwarzyć tam jako pierwsze...

Moimi typami póki co są, RiS lub imperial IPA... ale może ktoś z was ma jakieś inne pomysły na bardziej "odjechane" piwko? może jakaś odjechana wersja risa, może z kokosem? może z owocami? no opcji jest tyle że ja nie wiem co wybrać

Jakieś propozycje? pomożecie koledze?
Odpowiedz cytując