Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Identyfikacja i wycena kufla

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • danio0208
    Junior
    • 01-2019
    • 1

    Identyfikacja i wycena kufla

    Witam, jestem nowym użytkownikiem i od razu chciał bym prosić o identyfikacje i wycene kufla. Z góry dziękuję
    Attached Files
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    #2
    Szanowny nowy użytkowniku, przed napisaniem swojego pierwszego postu wypadałoby się przedstawić w odpowiednim temacie na forum. Poza tym pisanie w pierwszym poście prośby o wycenę kufla jest małym nietaktem. Tutaj nikt nie jest rzeczoznawcą gwarantującym swoim słowem cenę danego przedmiotu. Abstrahując od tego, że Twój kufel nie jest jakimś wybitnym okazem polecam wystawić od 1 zł na jakimś serwisie aukcyjnym. Że tak powiem
    "rynek" sam ustali cenę końcową.
    Twoje
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Niestety, w dzisiejszych czasach forum jest rozumiane jako platforma wymiany informacji, gdzie "zachodzisz" pytasz i dostajesz wycenę jak u rzeczoznawcy, za free. Bo to nasza społeczna misja jest.
      Dla mnie jest warty 5 zł. I tyle za niego mogę dać!

      Comment

      • Piwowar
        Senior
        • 05-2001
        • 2542

        #4
        Z doświadczenia wiem, że posiadacze takich kufli mają je w domu dlatego że są to pamiątki rozinne. U mnie też taki jeden stoi, ma chyba ze 120 lat, a wziąłem go tylko dlatego, żeby nie wylądował na śmietniku po śmierci znajomej, która już nie miała krewnych. Nie znam nikogo kto by to kolekcjonował, więc wycena jest raczej trudna.
        Archiwum piwne

        Poznaj
        http://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
        Historię piwowarstwa w Brzegu i okolicachhttp://www.browar.biz/centrumpiwowar...ndrzej_urbanek
        Już dostępne! "Browary akcyjne Wrocławia"

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎