Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bałagan w "Piwo - gdzie"

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rohozecky
    PremiumUżytkownik
    • 11-2008
    • 1836

    #16
    Fakt. Warszawa ma odrębny dział, mimo że piwne lokale można tak naprawdę policzyć na palcach. Pod tym względem Wrocław zdecydowanie bardziej zasługuje na wyodrębnienie.
    ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #17
      Moim zdaniem Poznań, Kraków i Wrocław powinny mieć oddzielne działy. W tych miastach jest najwięcej lokali z dobrym piwem.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #18
        Wrocław to powinien dostać bana! Nie dość, że mają tyle knajp z fajnym piwem, to jeszcze bezczelnie piją sobie nowy Konstancin przed warszawiakami.

        Comment

        • Lysack
          Junior
          • 03-2010
          • 19

          #19
          Kiedy się można spodziewać porządku w opisywanym dziale?

          Otóż często jeżdżę po województwie łódzkim - chcąc pojechać do jakiejś miejscowości muszę przekopywać prawie 50 stron, przy czym znaczna część miejscowości jest mi nieznana, mimo, że zapewne przez nie przejeżdżam.

          Gdyby była możliwość wybrania na przykład województwa łódzkiego i przejrzenia sklepów z piwami tylko w obrębie danego województwa, bardzo ułatwiłoby to życie nie tylko mnie, ale także innym użytkownikom
          Zapraszam na Piwarium.pl - moja piwna kolekcja!

          Comment

          • chemmobile
            Senior
            • 03-2009
            • 2168

            #20
            Lysack, spróbuj tutaj:

            Piwne sklepy v1.0 Piwa z browarów regionalnych

            Jest to pewna forma uporządkowania informacji o sklepach.
            Mapa jest częścią tego wątku na forum:
            W tym miejscu recenzje miejsc gdzie możemy się napić dobrego piwa... ogródki piwne, knajpki, puby, sklepy, importerzy, hurtownie i inne miejsca z piwem związane. Poddziały: Sklepy z piwem | Piwiarnie polskie | Piwiarnie zagraniczne | Hurtownie / Importerzy piwa | Handel i gastronomia | Poszukuję miejsca...
            Last edited by chemmobile; 25-03-2010, 08:56.
            Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
            Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

            Comment

            • Lysack
              Junior
              • 03-2010
              • 19

              #21
              Dzięki

              Przyda się na pewno - właśnie znalazłem cel swojej dzisiejszej podróży

              Niemniej jednak uporządkować tamten dział by się przydało
              Zapraszam na Piwarium.pl - moja piwna kolekcja!

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #22
                Jako że czas ucieka szybciej niż mogę przeprowadzić rewolucję w dziale Piwo-Gdzie, póki co pomimo że się przed tym strasznie broniłem utworzyłem zaległe od lat poddziały "wojewódzkie" w Sklepach z piwem, żeby było troszkę łatwiej.

                No i żeby Anteks od dawna tak aktywnie poszukujący zajęcia pomocowego mógł się zrealizować choćby w przyporządkowaniu danych sklepów do odpowiednich województw
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #23
                  Bardzo dobre posunięcie.
                  Gdyby były wprowadzane jakieś kolejne zmiany, to chętnie się tym zajmę.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • fuliano
                    Senior
                    • 07-2010
                    • 1825

                    #24
                    Bardzo fajne posunięcie, ale jest i jeden minus tego. Na stronie głównej w ścieżce nie różni się teraz sklep od knajpy, a tak na pierwszy rzut oka już się rozpoznawało

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Może duże miasta wyodrębnić w województwach tworząc osobnne poddziały.
                      Za 10 dni minie dziesięć lat od złożenia mojego postulatu. Może na jubileusz się doczekam?

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        #26
                        Czy nie dałoby się porozdzielać wątki w Piwo - Gdzie Piwiarnie zagraniczne choćby na kontynenty. Po krajach da się już wyszukać z wyszukiwarki.

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #27
                          Kontynentów nie popieram, natomiast deklaruję, że w czynie społecznym poprzenoszę tematy do "działów krajowych", byle tylko one powstały.

                          edit.
                          Nie popieram samych kontynentów, gdyby jednak w ślad za nimi poszły i państwa, to taki układ jest dla mnie OK.
                          czyli np.
                          EUROPA > CZECHY > lokal
                          a nie
                          EUROPA > lokal
                          Przynajmniej w przypadku Europy, Azję można potraktować inaczej.
                          Last edited by Pendragon; 03-02-2019, 10:12.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19159

                            #28
                            Może być, aby było przejrzyściej.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #29
                              poprosze o listę krajów do wprowadzenia jako poddziały, chodzi tylko o te do których jest co potencjalnie przenosić.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                #30
                                Czechy, Słowacja Ukraina, Białoruś, Niemcy to na pewno. Można przyjąć, że jeśli w danym kraju jest więcej niż 20 (czyli 1 strona) to można zrobić poddział.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎