Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolekcja puszek z browarów Mazowsza w tym sztosy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Kolekcja puszek z browarów Mazowsza w tym sztosy

    Na sprzedaż (ewentualnie wymianę za inne birofilia do ustalenia) kolekcja puszek z browarów na Mazowszu (za wyjątkiem Warszawy którą z sentymentu sobie pozostawię)
    Dobrej jakości foty są tutaj:
    Jabłonowo - 36 sztuk,
    Konstancin - 1 sztuka (rzadka pozycja, jedyna wydana przez ten browar!),
    Sierpc - 22 sztuki, pokazane 19 plus są jeszcze 3 na Kasztelana z informacją o warzeniu w Szczecinie (w puszkach sierpeckich limitowane sztosidła dla klubów sportowych Wisła Płock i Anwil Włocławek),
    Warka - 34 sztuki, wszystkie pokazane za wyjątkiem puszek 34 i 35 - w tym sztosidła jak pierwsze puszki 330 ml na eksport , puszka o pojemności 1 pinty, eksportówka do USA, puszka dla rozlewni Hortaqua w Kacicach czy 330-tka dla korposzczurków z GŻ nie przeznaczona na sprzedaż.

    W sumie więc są to 93 różne pusie w stanie dokładnie jak na fotach.
    Interesuje mnie sprzedaż/wymiana tylko w całości. Żadne dziobaki z wybieraniem najlepszych sztuk. Nie będę pajacować z ceną (ewentualne propo na PW). Łykniesz całość, wydłubiesz to co Ci dochodzi do zbioru a resztę możesz wypchnąć dalej, wymienić albo stuknąć z piętki i oddać na złom jak rasowy złomiarz. Nie wiem, nie wnikam, ja tu mam kiosk - ja tu mięso sprzedaję.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Pusie zajmują 3 kartony. Mogę przywieść na którąś z najbliższych giełd polskich jakby co. Wysyłka też możliwa ale znając jakość naszej narodowej poczty dojdzie sprasowane aluminium więc ryzkowne niczym drażnenie grzechotnika na pustyni Sonora.
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Jak wiesz, nie zbieram.
      Od jakiegoś czasu jak nie muszę, nie kupuję piw w puszkach (ostatnio kupiłem całą siatę w firmowym sklepie Browarów Łódzkich ).
      Sprawiłeś mi tymi fotkami, mam na myśli jabłonowskie "piwa konkretne", ogromną frajdę, przypomniałem sobie bardzo-późno-kawalerskie czasy mieszkania na Bródnie... .
      Do tej pory z rozrzewnieniem wspominam pokonanie jednego wieczora uroczego, zgrabnego czteropaka: 12*+16*+21*+23*… ...choć, po prawdzie, nie wszystko dokładnie pamiętam... .

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Zapał na zbieranie tychże przeszedł mi mniejwięcej z dekadę temu i raczej nie ma tam nic nowszego. Są za to pierwsze wzory jakie wydały browary np jabłonowska 16-tka. Inna niż późniejsze wzory. Od niej się zaczeło. Podobnie pierwszy zółty wzór z Sierpca. Pierwszy i zarazem ostatni z Konstancina i jeśli nie pierwsze to zdecydowanie jedne z pierwszych Warek. Nie pamiętam czy nie zaczeli od małego czarnego wzoru z Pułaskim.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Ogłaszam iż ten bardzo kustomerski, prestiżowy i wintydżowy zestaw puszek znalazł dziś (i to w całości) godnego kontynuatora jego powiększania i za symboliczną kwotę dołączył do jednego z największych zbiorów puszek piwnych w naszym kraju.
          Oby rósł na potęgę a ludziom żyło się dostatniej !
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎