Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Regina żegna piwoszy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lenin
    Member
    • 03-2005
    • 41

    #61
    Niedaleko mojego miejsca zamieszkania - w sklepie PSS Społem - są jeszcze dostępne piwa z Antonowa. Nie ma już pełnej oferty, bo pszeniczniaki wykupiłem, ale jest jeszcze niebieska Regina w "bączkach".
    Jest również czerwona Regina mocna w "bączkach", ale ona już jest warzona w browarze Kormoran.
    Piłem tą olsztyńską, mocną Reginę, ale trudno mi ją porównać do mocnej z Antonowa, gdyż to piwo piłem tylko raz i to bardzo dawno.

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #62
      Taka oto ciekawostka. Bujając się ostatnio po wschodnich rejonach kraju, napotkałem na glebie w Ostrołęce paczkę po fajkach z przemytu. Produkcja jest zapewne z jakiejś nielegalnej fabryki za wschodnią miedzą.
      Typografia nie jest identyczna w 100%, ale przyznacie - podobieństwo jest uderzające.
      Tak oto marka Regina przetrwała na bootlegowych szlugach...
      Attached Files
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #63
        Po szlugach EB chyba drugi przykład wrzutki logotypu polskiego piwa na paczkę fajek.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • DariuszSawicki
          Senior
          • 08-2012
          • 2868

          #64
          W ełckim pubie Smętek cały czas za szkłem stoi bączek Reginy. Proponowałem już wysokie ceny, ale niestety nie jest na sprzedaż. Z sentymentem wspominam laną z kranu Reginę w tym pubie...

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎