Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rzeszów, Matejki 4 (wejście od Kopernika), Pijalnia Piwa Browaru Wojkówka [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rzeszowiak
    Piwny Radykał
    • 04-2009
    • 1596

    Rzeszów, Matejki 4 (wejście od Kopernika), Pijalnia Piwa Browaru Wojkówka [zamknięte]

    Właściciele browaru w Wojkówce otworzyli w piątek swój firmowy lokal w Rzeszowie. Wystrój nawiązujący do wystroju samego browaru. Piwa w cenie 7 zł/ 0,5 l. Aktualnie 4 rodzaje piwa beczkowego. Otwarte codziennie od 15- tej.
  • Jack75g
    Senior
    • 02-2009
    • 555

    #2
    Zaliczam debiut w Pijalni Piwa Wojkówka zaledwie tydzień po otwarciu lokalu.
    W asortymencie w piątkowy wieczór aż 5 beczkowych piw podawanych w solidnych kuflach w cenie 7 zł/0,5 l lub 4,50 zł/0,3 l.
    Ponadto promocja przy zamówieniu trzech piw czwarte gratis, lub przy zamówieniu pięciu piw 10 skrzydełek z kurczaka gratis.
    W tym dniu podawano piwa: Pils, Amber Ale, Kolsch, Ambasador, Amber Lager.
    Ogólnie pisząc piwa dobrze uwarzone, solidne, bardzo dobre. Goryczkowy pils, lekki, rześki Kolsch, słodowy, cytrusowy Amber Ale.
    Wystrój pijalni robi bardzo dobre wrażenie. Klasyka i prostota: ściany i sufit w kamieniu i cegle w połączeniu z drewnem. Solidne drewniane stoły i krzesła. Kilka pomieszczeń w tym jedno przestronne z kilkunastoma stolikami.
    Piwa na plus, lokalizacja w ścisłym centrum Śródmieścia - miejsce godne polecenia.
    Biorąc pod uwagę konkurencję tj. jakość tamtejszych piw i cenę w stosunku do tej oferty o funkcjonowanie i frekwencję w Pijalni Piwa Wojkówka jestem spokojny z dużą dozą optymizmu.
    Panowie powodzenia w Rzeszowie!
    Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

    Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      #3
      7zł za 0,5l
      No to musowo trzeba tam podlecieć

      Ciekawe ile będą kosztować amerykańce i inne eksperymenta :]

      Konkurencją jest tylko Stary Browar, ale to raczej inny target i inne ceny.
      Oby się Wojkówce darzyło jak najlepiej !

      zdrów !
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #4
        Obecnie 6 kranów, lokal jeszcze nie jest wykończony, ale mi akurat skromny wystrój odpowiada. O ile piwa ze starego browaru są zupełnie przereklamowane i niewarte swojej ceny, tak tutaj stosunek ceny do jakości jest odpowiedni. Obok lokalu jest świetne miejsce na ogródek, ciekawe czy właściciele coś planują w tym zakresie.

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #5
          Spore zmiany, w ofercie większość rzemieślniczych browarów z Podkarpacia. Kilka kranów Wojkówki, ponadto Dukla, Ursa Maior, Łańcut, Fuzja, Revolta (po 2 krany) i Eureka (1 kran). Ceny 8-13 zł/ 0,5 l. Nieco poszerzone menu obiadowe. Wystrój bez zmian. W okresie letnim ogródek na rynku.

          Comment

          • Rzeszowiak
            Piwny Radykał
            • 04-2009
            • 1596

            #6
            Lokal zlikwidowany.

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              #7
              Nie dotarłem. Ale żebym płakał, to nie. Ciekawe czy browar jeszcze chodzi, bo strona nieaktualizowana od roku, a na fb wynika, że bardziej stawiają na knajpę.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • Prusak
                Senior
                • 07-2005
                • 4305

                #8
                W tamtym roku w lecie jeszcze działał.

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  #9
                  W tamtym roku to w lecie piwo było rotacyjne w Rymanowie-Zdroju w "'Świteziance", a wizyta w browarze-piwo, tańce, hulanki była w ofercie biur turystycznych. Mogło się więc dużo, a nawet jeszcze bardziej, zmienić; to raptem rok.
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie dotarłem. Ale żebym płakał, to nie. Ciekawe czy browar jeszcze chodzi, bo strona nieaktualizowana od roku, a na fb wynika, że bardziej stawiają na knajpę.

                    A dlaczego tak nieprzychylnie? Wpisy poprzedników raczej zachęcały do wizyty i wysoko ocieniały piwa.
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • Petitpierre
                      Senior
                      • 01-2014
                      • 2560

                      #11
                      Przerost formy nad treścią. Mnie te piwa, z małymi wyjątkami, smakowały średnio; browar także nie starał się zbytnio ani o promocję, ani o atrakcyjne ceny sprzedaży. Piliśmy raz całą serię dostępnych piw i chyba jedno tylko nie miało zakażenia-przywiezione prosto z browaru. Parokrotnie miałem też piwa hiper świeże, ledwo co nalane i za wyjątkiem mlecznego stauta albo przegazowanie, albo zakażenie, albo diabli wiedzą co. Wyjazd organizowany do browaru też nie zachęcał-do degustacji było 2 czy 3 piwa po 150ml-wiedząc, że browar raczej nie skacze z gęstością i są to piwa w większości sesyjne, mało-alkoholowe. Można było wykorzystać potencjał, ale się nie chciało i mamy wynik.
                      Mały porterek-przyjaciel nerek

                      Comment

                      • Prusak
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 4305

                        #12
                        Jeszcze nie wiemy, czy mamy jakikolwiek wynik.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎