Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapanbrat, [Raduga] Last Summer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kaczka116
    Senior
    • 10-2015
    • 1350

    Zapanbrat, [Raduga] Last Summer

    Piwo gotowe do oceny
    Nie mów hop zanim nie nachmielisz
    Untappd
  • yoda79
    Senior
    • 01-2013
    • 861

    #2
    Jak ktoś chce napić się kilkuprocentowego soku z egzotycznego owocu ten wynalazek idealnie się nadaje. Mango zdecydowanie dominuje, pije się nieźle, ale jak będę miał ochotę na sok to kupię sok.
    Raduga jak widzę nie oszczędza dodatków do piwa, szkoda, że rezultat jest mizerny.

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Ocena z ARTomatu

      Kolor: żółty, mocno zmętniony. [3.5]
      Piana: wysoka, drobna, średnio trwała, zostawia biało-żółte krzaczki na szkle. [4]
      Zapach: średnio intensywny, mocno wyczuwalne mango, słodkawy. Niewiele aromatów pszenicznych, pachnie raczej jak sok niż piwo [3]
      Smak: mocno owocowy, średnio wytrawny, z lekkimi nutami pszenicznymi i delikatną goryczką. Piwo jest lekkie i bardziej przypomina sok. Za dużo mango. [2.5]
      Wysycenie: średnie. [3.5]
      Opakowanie: przecietna etykieta, brak pełnego składu i nie ma miejsca warzenia. Kapsel jest bez nadruku. [3]
      Uwagi:

      Moja ocena: [2.95]

      Comment

      • michael50
        Senior
        • 06-2013
        • 325

        #4
        Wpisuję post tutaj, bo na butelce widnieje zapis: "Wyprodukowane w Polsce", a widzę, że przy Zapanbracie są najświeższe wpisy.

        Ogólnie nie było źle, choć też bez zachwytu. Wiadomo, że cena - ponad osiem zł w Kerfie, nie powala. Za to etykieta, jak to u Radugi, bardzo mi się podoba, może też bez wielkich fajerwerków, ale stonowana kolorystyka i pozytywny przekaz robią swoje.
        Ciekawy był kolor tego piwa - zupełnie mętny pomarańcz. Ale też na plus.

        W smaku już trochę bardziej przeciętnie - mam wrażenie, że piwowarzy z Radugi lekko jeszcze eksperymentują z tym piwem. W porównaniu do opinii poprzedników, wydaje mi się, że w mojej warce było trochę mniej soku mango, a trochę więcej gazu. Ogólnie wrażenia mam jak najbardziej pozytywne - to lekkie, orzeźwiające, smaczne piwo, w miarę udanie łączące aromat mango z pszenicą. Uważam, że obie nuty były wyraźnie wyczuwalne, choć może połączeniu brakuje jeszcze trochę finezji, żeby móc zakrzyknać z zachwytem "O, to jest to!". Pewnie kwestia czasu i wyważenia proporcji i intensywności poszczególnych elementów.
        Można spokojnie próbować.

        Comment

        • kaczka116
          Senior
          • 10-2015
          • 1350

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika michael50 Wyświetlenie odpowiedzi
          Wpisuję post tutaj, bo na butelce widnieje zapis: "Wyprodukowane w Polsce", a widzę, że przy Zapanbracie są najświeższe wpisy.



          Ogólnie nie było źle, choć też bez zachwytu. Wiadomo, że cena - ponad osiem zł w Kerfie, nie powala. Za to etykieta, jak to u Radugi, bardzo mi się podoba, może też bez wielkich fajerwerków, ale stonowana kolorystyka i pozytywny przekaz robią swoje.

          Ciekawy był kolor tego piwa - zupełnie mętny pomarańcz. Ale też na plus.



          W smaku już trochę bardziej przeciętnie - mam wrażenie, że piwowarzy z Radugi lekko jeszcze eksperymentują z tym piwem. W porównaniu do opinii poprzedników, wydaje mi się, że w mojej warce było trochę mniej soku mango, a trochę więcej gazu. Ogólnie wrażenia mam jak najbardziej pozytywne - to lekkie, orzeźwiające, smaczne piwo, w miarę udanie łączące aromat mango z pszenicą. Uważam, że obie nuty były wyraźnie wyczuwalne, choć może połączeniu brakuje jeszcze trochę finezji, żeby móc zakrzyknać z zachwytem "O, to jest to!". Pewnie kwestia czasu i wyważenia proporcji i intensywności poszczególnych elementów.

          Można spokojnie próbować.
          Oni już nie warzą od prawie roku w Zapanbracie. Jak na etykiecie masz po dacie Z to stare warki z Zapanbratu, W stare warki z Wąsosza a B to Błonie j tak mają cała produkcję

          Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
          Nie mów hop zanim nie nachmielisz
          Untappd

          Comment

          • michael50
            Senior
            • 06-2013
            • 325

            #6
            I fotka.
            Attached Files

            Comment

            • michael50
              Senior
              • 06-2013
              • 325

              #7
              Po dacie ważności jest B1. Czyli Błonie.
              Tej kombinacji na liście piw nie ma. Zgłaszać jako nowe piwo???

              Comment

              • kaczka116
                Senior
                • 10-2015
                • 1350

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika michael50 Wyświetlenie odpowiedzi
                Po dacie ważności jest B1. Czyli Błonie.

                Tej kombinacji na liście piw nie ma. Zgłaszać jako nowe piwo???
                Już jest. Cyfra po literze to nr warki

                Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
                Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                Untappd

                Comment

                • michael50
                  Senior
                  • 06-2013
                  • 325

                  #9
                  Łoooo!
                  Ekspresowo Szacuneczek.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎