Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Zdecydowałem się wesprzeć browar.biz jako kilkuletni już czytelnik. Zdaję sobie sprawę ze wkładu i znaczenia browar.bizu dla piwnej (r)ewolucji, która mam nadzieję już niedługo wybuchnie w naszym kraju na dobre. Warto wspierać Dobrą Walkę!
mr666
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Dyskusja: Socho, Socho Lager
Wyświetlenie postu osobno
Stare 14-05-2019, 17:55
Fotka Użytkownika: becik
becik becik is offline
Senior

Miejscowość: Warszawa
Standardowy Ocena z ARTomatu

Kolor: ciemno-złocisty, lekko zmętniałe [4]
Piana: mierna, po nalaniu zaledwie 2 cm kożuszek, który szybko opadł do ledwie widocznej obwódki wokół szkła [2]
Zapach: lekki, średnio miły, przeleżałego słodu [2.5]
Smak: może treściwość i była ale częściej wychodzi lekkie rozwodnienie, goryczka lekka ale mało przyjemna, pestkowo trawiasta, posmak słodu przypomina raczej gotowany groszek z marchewką, wszechobecne w piwie masełko, nie dałem rady wypić do końca [1.5]
Wysycenie: sporo wygazowane [3]
Opakowanie: fajna etykieta, gładki kapsel [4]
Uwagi: Miałem pecha bo piwo było trefne, bo raczej nie takie miało wyjść, sporo przed końcem terminu ważności

Moja ocena: [2.225]
Załączone obrazki
Rodzaj pliku: jpg DSC_0257.jpg (26,4 KB, liczba wyświetleń: 14 )
Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

becik edytował/a post 14-05-2019 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując