Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Z mojej strony chciałem wspomóc moje ukochane forum, bo dzięki niemu poznałem świetnych ludzi jak i wspaniały piwny świat.
Baard
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 15-05-2019, 21:52
Fotka Użytkownika: e-prezes
e-prezes e-prezes is offline
Senior

Miejscowość: Biała Podlaska
Standardowy

Ja to się Wam dziwię, ale jednocześnie podziwiam upór i chęć poszukiwań.

Jeśli dotychczas nie trafiliście w Polsce na tanie i dobre piwo to dlaczego wierzycie, że takie jest możliwe? Większość to Połczyn, VanPur, Głubczyce i Staropolski. Kogoś pominąłem?
Grybów się spremiumizował, ale może coś jeszcze ktoś u nich zamawia, ale na pewno nie tanio. Jak już to Lidl i Perlenbacher wychodzi najtaniej. Z ciemnych to kauflandowy shwarz i pszenica daje radę. Pszenica to nawet bije na głowę niektóre rzemieślnicze.

Większość średnich i dużych browarów przestawiło swoją produkcję na ekonomiczny model piwa koncernowego, z surowcem niesłodowym, enzymami i często z przyspieszając produkcję oraz optymalizując odfermentowanie. To piwo nie będzie dobre.

Za solidne piwo trzeba zapłacić, ale nie jak za woły, bo są sklepy, gdzie są przeceny i regularnie można kupić po mocno obniżonych cenach piwa kraftowe. Czy są takie które sprzedają solidne piwa w cenie wody - wątpię!

e-prezes edytował/a post 15-05-2019 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując