Do niezależnego funkcjonowania BrowarBiz potrzebuje Twojego wsparcia. Co piszą BrowarBizoWspieracze na ten temat?
Choć od mojej rejestracji na forum upłynęły ze 2 wiosny, moja aktywność była właściwie zerowa. A ponieważ uważam. że aby "coś wyciągnąć należy coś włożyć" postanowiłem aktywnie wesprzeć Browar Biz poprzez wysupłanie grosiwa. Nie chciałbym żeby źródełko wiedzy (bardzo często bardzo praktycznej) z którego czerpię i zamierzam czerpać nagle mi wyschło. I tak zostałem Premierem
Magnetron
BrowarBiz jest Ci przydatny? Dołóż swoją cegiełkę!

Wyświetlenie postu osobno
Stare 16-05-2019, 13:13
AaLeX AaLeX is offline
Senior

Miejscowość: Gliwice
Standardowy

Bardzo ciekawym piwem wg mnie jest Trybunał Export. Nie wiem, jakie macie zdanie szanowni koledzy na temat tego piwa. Piwo ma bardzo wyrazistą goryczkę, 5% alkoholu, wg mnie, jest to bardzo ciekawa propozycja. Co ciekawe, browar ten oferuje także Trybunał Pils, który wg mnie z Pilsem ma niewiele wspólnego, ma 6% alkoholu a goryczki w nim bardzo mało. Post ten założyłem, gdyż zarówno w Czechach jak i w Niemczech można nabyć takie piwko, które naprawdę trzyma poziom. U nas jak widzimy wszyscy, jest to problem. U nas liczy się moc, nie ważny smak, ważne że mocne. Nie odpowiada mi to powiem szczerze. Wspomniane Brackie również bardzo miło wspominam, Brackie Pils to dziadostwo w porównaniu do tego oryginalnego, cieszyńskiego. Do dziś nie potrafię pojąć, jak ktoś mógł wpaść na tak chory pomysł i wycofać to piwo ze sklepów. Cieszę się z zainteresowaniem moim tematem i liczę szanowne grono, na dalsze dyskusje.
Odpowiedz cytując