Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciekawa aukcja na ebay

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Jest tam też popielniczka z Haberbuscha.
    Ale chyba za droga prawda?
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      Otworzyłem tylko 1 stronę fantów sprzedawcy i jak mam przegladać ponad 1000 jego aukcji gdzie już zobaczyłem kilka innych blaszanych koszmarków tego typu to odechciało mi się jej szukać.
      Jak piszesz o jakiejś konkretnej aukcji to linkuj ją choć nie spodziewam się w tym przypadku zobaczyć nic ciekawego ale może mile mnie zaskoczysz
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        O taką popiołkę mi chodziło:
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        • solfernus
          Senior
          • 08-2004
          • 1025

          O kurczaczek dopiero teraz zobaczyłem że to jednak inny sprzedawca. Sorry za wprowadzenie w błąd.
          Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

          Comment

          • Paco
            Senior
            • 12-2007
            • 265

            Butelka o ciekawym kształcie z Haberbusch & Schiele 1900/1910 Schrift Kyrillisch. Zdjęcie ze strony aukcji.
            Attached Files
            Grunt to się nie przejmować, piwo pić i obserwować
            zbieram ELBING
            wymiana--> http://picasaweb.google.com/PacoElbl

            Comment

            • volodos
              Senior
              • 09-2008
              • 717

              Tiaaa, cena jeszcze ciekawsza

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                Jakby ktoś szukał to tutaj można licytować podstawkę z Malawi. Plastik bo plastik, ale w przypadku tego kraju wybrzydzać nie przystoi

                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • solfernus
                  Senior
                  • 08-2004
                  • 1025

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Paco Wyświetlenie odpowiedzi
                  Butelka o ciekawym kształcie z Haberbusch & Schiele 1900/1910 Schrift Kyrillisch. Zdjęcie ze strony aukcji.
                  To chyba tzw. flet. Piękna, chociaż są inne ładniejsze. Kiedyś wszedłem na katalog butelek chyba jakiegoś kolekcjonera z Rosji. Takiego bogactwa wzorów butelek jak była przed I i II wojną jeszcze nie widziałem.
                  Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                  Comment

                  • solfernus
                    Senior
                    • 08-2004
                    • 1025

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jakby ktoś szukał to tutaj można licytować podstawkę z Malawi. Plastik bo plastik, ale w przypadku tego kraju wybrzydzać nie przystoi

                    https://www.ebay.pl/itm/MALAWI-BLANT...c/264324028778
                    Nie ma co wybrzydzać. Znane są tylko trzy wzory w tym jeden współczesny.
                    Plastik widzę pierwszy raz na aukcji więc cena zapewne będzie wysoka.
                    Za najbardziej znaną ale jednocześnie bardzo poszukiwaną podstawkę dano ok. 3000 zł
                    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055


                      A któraż to malawska podstawka wyzwoliła aż takie pożądanie ? Raczej do Polski nie trafiła chyba. Można z ciekawości poprosić o jakiś jej wizerunek ?
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • solfernus
                        Senior
                        • 08-2004
                        • 1025

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi

                        A któraż to malawska podstawka wyzwoliła aż takie pożądanie ? Raczej do Polski nie trafiła chyba. Można z ciekawości poprosić o jakiś jej wizerunek ?
                        Taka z trzema słonikami. Nie mam fotki ale znajdziesz ją bardzo łatwo w necie.
                        Wystarczy wpisać Carlsberg Malawi beer coasters. Dekielek dwustronny, rewers zielony ale inny niż awers.
                        Kilka lat temu była na ebay.de Cena którą podałem niech wam nie działa za bardzo na wyobraźnię bo mogłem pomylić się +- o 400zł

                        Z tego co wiem była jedyną znaną podstawką z tego kraju. Później wypłynęła ta plastikowa a obecnie jest znany i popularny wzór Carlsberg Feel the Chill przypisywany do Malawi.
                        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                        Comment

                        • wasyll
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 1823

                          Chodzi o poniższy wzór.

                          A z drugiej strony, ciekawi mnie na jakiej zasadzie ta trzecia podstawka jest do Malawi przypisana. Bo nie jest to chyba piwo dedykowane wyłącznie temu krajowi?
                          Attached Files
                          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                          Comment

                          • volodos
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 717

                            Piwo jest dedykowane (z wątpliwą przyjemnością dla spożywających) całemu światowi. Ta konkretna podstawka akurat jest z Malawi (jako eksportowa - chyba, że warzą tam ów pyszny napój - nie sprawdzałem). Argumentują to widoczne na niej napisy.

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                              Chodzi o poniższy wzór.
                              A z drugiej strony, ciekawi mnie na jakiej zasadzie ta trzecia podstawka jest do Malawi przypisana. Bo nie jest to chyba piwo dedykowane wyłącznie temu krajowi?
                              Przecież na pokazanej jest dwukrotnie napisane Malawi. Na podlinkowanej wcześniej, jednokrotnie. Tu sprawa jest prosta i oczywista chyba że pisałeś o jakiejś innej.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                O innej, tej 'trzeciej'.
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎