Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brewee - baza danych polskich browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brewee
    Junior
    • 07-2019
    • 2

    Brewee - baza danych polskich browarów

    Hi,

    I'm developer of mobile application Brewee (www.brewee.app). Where you can find all the breweries in different countries. We would like to add Poland breweries now. Do you know is there some way to get those data or is here somebody who would like to help us?

    Thank you,
    Miroslav

    Cześć,

    Jestem twórcą aplikacji mobilnej Brewee ([url] www.brewee.app [/ url]). Gdzie można znaleźć wszystkie browary w różnych krajach. Chcielibyśmy teraz dodać polskie browary. Czy wiesz, czy jest jakiś sposób na uzyskanie tych danych lub czy jest ktoś, kto chciałby nam pomóc?

    Dziękuję Ci,
    Miroslav
    Last edited by brewee; 12-07-2019, 10:32.
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    utworzenie: 2010.11.06 (knajpy) 2012.04.13 (browary) 2015.01.29 (jako Piwna Mapa Polski) własność: Piwny Informator beershare - postaw autorowi piwo, albo dwa oznaczenia - patrz warstwa LEGENDA gdy brakuje pubu, sklepu, browaru, lub jeśli chcesz zgłosić imprezę piwną przejdź na mapę: https://goo.gl/Cpmuxu i uzupełnij dane. Jeśli tego nie potrafisz, nie chcesz - to pisz wiadomość prywatną na profil facebookowy Piwny informator lub Mapy piwne.

    Comment

    • brewee
      Junior
      • 07-2019
      • 2

      #3
      Can I use this data?

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2645

        #4
        You have to ask this man:

        Pendragon
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎