Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd zmierza Browar.biz ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    Zakochałem się w kibim po jego ostatnim poście... Jakby mi to z klawiatury zerżnął .
    Co do polityki... zastanawiałem się, ale w b-biz-ie kręci mnie też to, że nie ma świergolenia okołopolitycznego. Niech tak zostanie .

    Comment

    • Prusak
      Senior
      • 07-2005
      • 4305

      Nie, nie polityka, bo zaraz zaczęłoby się postrzeganie czyjejś zdolności na przykład do trafnej oceny piwa przez pryzmat poglądów politycznych.

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
        Zakochałem się w kibim po jego ostatnim poście... Jakby mi to z klawiatury zerżnął .
        Co do polityki... zastanawiałem się, ale w b-biz-ie kręci mnie też to, że nie ma świergolenia okołopolitycznego. Niech tak zostanie .
        Kiedyś był dział polityka - ale dość szybko wyleciał po tym co tam się wyrabiało...
        Można by rzec, ze był na forum jakąś minutkę
        Last edited by iron; 17-07-2019, 12:40.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • rohozecky
          PremiumUżytkownik
          • 11-2008
          • 1836

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie, nie polityka, bo zaraz zaczęłoby się postrzeganie czyjejś zdolności na przykład do trafnej oceny piwa przez pryzmat poglądów politycznych.
          Dokładnie. Cały polski internet pęka od politycznego syfu, odetchnijmy chociaż tutaj od tego.
          ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

          Comment

          • skitof
            Senior
            • 11-2007
            • 2478

            W zasadzie to gdzie jest problem, by choć strona główna była bardziej aktualna?
            Piwo Roku 2015
            Wywiad 2015
            Relacje 2015
            Sonda 2015
            To już 4 lata...
            Galeria, kolekcjonerstwo, reklama - aktualne.

            Comment

            • kibi
              Senior
              • 07-2004
              • 1875

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Zakochałem się w kibim po jego ostatnim poście...
              Jak wiadomo Kopernik była kobietą, zastanawiam się, czy Pancernik również ?

              Comment

              • behegrzmot
                Senior
                • 01-2009
                • 276

                W sumie to się trochę dziwię, czemu już od dawna adres „browar.biz” nie przekierowuje prosto na forum, z pominięciem strony głównej, która jest nieszczególnie ładna czy przejrzysta, a do tego straszy swoją (nie)aktualnością

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak wiadomo Kopernik była kobietą, zastanawiam się, czy Pancernik również ?

                  A co ? Poznasz po miniaturce czy to samiec czy samica ? Gucwińscy by nawet nie dali rady pewnie.
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • Javox
                    PremiumUżytkownik
                    • 11-2009
                    • 6079

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                    W zasadzie to gdzie jest problem, by choć strona główna była bardziej aktualna?
                    Piwo Roku 2015
                    Wywiad 2015
                    Relacje 2015
                    Sonda 2015
                    To już 4 lata...
                    Galeria, kolekcjonerstwo, reklama - aktualne.
                    Jak nikt w tych działach nie pisze to wywalić je z pierwszej strony...
                    Resztę działów skumulować na dole a w białe pole na górze wstawić powiększone logo forum i jakoś to będzie...

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      Ja na głownej eksponowałbym to co się zmienia regularnie tzn pierwsze posty z Forum oraz ostatnie zdjęcie z Galerii i Kolekcjonerstwa.
                      Eksponowanie martwych, 3-4 letnich tekstów typu ankieta czy wywiad faktycznie jest bez sensu i jest antyreklamą strony.
                      To chyba są w miare łatwe (czytaj tanie) zmiany tak na szybko. Większa rewolucja (jeśli w ogóle udało by się ustalić czy jest ona potrzebna a jeśli tak to jak miała by wyglądać) to już na pewno grubsze działania informatyczne czyli nakład kasy której Art na pewno nie ma zamiaru wykładać.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9729

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                        A co ? Poznasz po miniaturce czy to samiec czy samica ? Gucwińscy by nawet nie dali rady pewnie.
                        Będzie OT, ale trudno.
                        Nie prowokujcie mnie, bo Wam wrzucę fotkę NATURALNEJ WIELKOŚĆI nie pozostawiającą ŻADNYCH wątpliwości...

                        A w temacie - zwróćcie uwagę na staż uczestników dyskusji...

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                          W zasadzie to gdzie jest problem, by choć strona główna była bardziej aktualna?
                          Piwo Roku 2015
                          Wywiad 2015
                          Relacje 2015
                          Sonda 2015
                          To już 4 lata...
                          Galeria, kolekcjonerstwo, reklama - aktualne.
                          No właśnie dziwię się dlaczego tego jeszcze nie przekonfigurowano?! Strona ma mocny rank w googlu i niektórym się wydaje, że zakładając tu konto wypozycjonują swoje strony. Stąd tak dużo nowych kont, tajemniczych 1-postowców czy przyczajonych kilkupostowców. W sumie i tak jest mało postów na dzień, więc wystarczy zajrzeć 1 raz dziennie. A przez weekend tym bardziej nie ma co częściej. Od biedy jak ktoś nie śledzi wszystkiego to i 1 raz na tydzień wystarczy.
                          Przekierowywanie automatyczne na forum nic nie da, bo przecież i tak widać główną i jej aktualność.
                          Fora jako takie żyją życiem tych, którzy je zakładali, tworzyli pierwsze posty. To przeszłość! No chyba, że ktoś zna jakieś nowe forum (niekoniecznie piwne), które faktycznie żyje. Owszem zawsze są tu ludzie, którzy piszą, ale tych co robią to regularnie jest już garstka. Intencją admina jest, by udostępnić miejsce do dyskusji (post wyżej). Pytanie co gdy już nie będzie komu dyskutować?

                          Comment

                          • darekd
                            PremiumUżytkownik
                            • 02-2003
                            • 12118

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pytanie co gdy już nie będzie komu dyskutować?
                            Niedługo przecież spotykacie się na zlocie. Nie można tego przegadać i coś ustalić?
                            Nawet jeśli Admin traktuje bbiz głównie z perspektywy sklepu, to ten brak aktualizacji chyba też szkodzi...

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              Rozmowa jedno, a wypracowanie konsensusu to drugie. Dwa światy!

                              Ale nie o to chodzi, bo mnie to już zaczyna zwisać to i owo. Taki wiek Zasugerowałem, że zgodnie z intencją ARTa b.biz będzie doputy będzie chęć dyskusji. "Dyskusja to rozmowa prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom. Jeżeli w wyniku dyskusji nie dochodzi do wypracowania wspólnego stanowiska, dyskusja pomaga w określeniu istniejących rozbieżności". Ile jest takich wątków? Gdzie tak jest?
                              Last edited by e-prezes; 29-07-2019, 22:01.

                              Comment

                              • zgoda
                                Senior
                                • 05-2005
                                • 3516

                                Ta dyskusja trwa już 13 lat, więc wydaje mi się że jest albo bezprzedmiotowa, albo problem nierozwiązywalny.
                                Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎